KKK

Kas Nurme šampoonid sobivad pesemiseks töötlemata ja/või lokkis juustele?

Kõik Nurme šampoonid on puhta koostisega, ei sisalda silikoone, parabeene ega sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Seega sobivad need ideaalselt ka värvimata ja/või lokkis juustele. Vajadusel soovitame kasutada Nurme juuksepalsameid.Samuti sobivad Nurme šampoonid/palsamid kasutamiseks lastele. Kuna šampoonid/palsamid sisaldavad eeterlikke õlisid, siis beebidele soovitame kasutada spetsiaalselt beebidele välja töötatud lõhnavaba beebide šampooni.

Mis riikidesse saab tooteid tellida?

Meie antud lehelt saab tellida tooteid vaid Eestisse. Selleks, et tellida tooteid välismaale suunduge meie teisele lehele https://nurmecosmetics.com/ .

Kui pikk on tarneaeg?

Sõltuvalt asukohast, jõuab pakk kohale 2-4 tööpäevaga. 

Kuidas pesta juukseid tahke šampooniga?

Iga tahke shampooniga pestes tuleb meeles pidada, et väga oluline on rikka vahu tekkimine. Vaht on see, mis peseb juustest seebijäägid ning siis ei jää peale pesu tunnet nagu oleks juuksed rasvased. Soovitame juukseid pesta kindlasti kaks korda.

Tehke juuksed märjaks, hõõruge tahke shampoon käte vahel vahule ning kandke juustele. Seejärel loputage ning korrake. Teisel pesul peaks tekkima juba väga rikkalik vaht ning juuksed saavad puhtaks. Soovikorral kasutage juuksepalsamit.

Milline on tagastusõigus?

Kõikidele Nurme e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva.

Kuidas kasutada eeterlikke õlisid?

Eeterlike õlide kasutusala on väga lai – neid saab kasutada aroomilampides/diffuuserites ruumi lõhnastamiseks ja/või aroomiteraapiaks, lisada vannivette, massaazhiõlile, kreemidesse jne. Põhjaliku ülevaate eeterlike õlide kasutamisest ja toimest saate lugeda meie blogipostitusest – Mis on eeterlik õli ning kuidas seda kasutada?

Mis on BuyPlan ja kuidas seda kasutada?

Meie e-poodi on lisandunud uus uudne makselahendus BuyPlan ehk osta kohe ja maksa hiljem võimalus.Tegu pole järelmaksuga, vaid Eestis uudse, ülimalt lihtsa ja kiire lahendusega, läbi mille saad jaotada oma ostukorvi kolmeks võrdseks osamakseks ja seda ilma igasuguse intressi ja teenustasudeta!

*Kellele on BuyPlan mõeldud? Inimesele, kes ei soovi kulukat järelmaksulepingut sõlmida, vaid soovib mugavalt ajatada enda makseid pikema perioodi peale ja hoida enda kulutusi kontrolli all.

*Kuidas toimib uus maksevõimalus?

1.Vali tooted mida soovid ning ostukorvi liikudes vali makseviisiks BuyPlan
2.Tuvasta ennast Smart- ID või Mobiil-ID-ga
3.Vali maksete arv ehk mitme osamaksega soovid tasuda (võimalik kuni 3 osamakset 90 päeva jooksul)
4. Allkirjasta ja ost ongi sooritatud! Ära muretse, kulud oleme katnud meie ning Sina vaid šoppa. Nii lihtne see ongi!

*Mis vahe on tavapärasel järelmaksul ja BuyPlan “maksa hiljem” maksesüsteemil?

BuyPlan võimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid.Järelmaksu puhul on vaja üldiselt täita 14 rida andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasud. 

*Mille alusel annab BuyPlan mulle krediiti? BuyPlan kontrollib automaatselt inimese maksevõimekust sekundite jooksul.

*Kui kaua võtab aega BuyPlaniga maksmine? Tuvastamisest kuni ostu sooritamiseni võtab keskmiselt 50 sekundit aega.

*Kas on võimalik ka varem ette ära maksta, kui tekib selleks soov? Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile.