1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad NURME.EU veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja NURME LOODUSKOSMEETIKA OÜ. (edaspidi Veebipood nurme.eu) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Nurme Looduskosmeetika OÜ juriidilised andmed: Peetri 2, Kose vald, Harjumaa, 75101, Eesti. Reg nr 11708742, KMKR EE101313515

Kontaktandmed: info@nurme.eu, tel +372 5297556

Tegevuskoha aadress: Räbina talu, Liiva küla, Kose vald, Harjumaa, 75107, Eesti.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad nurme.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 Veebipood nurme.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel nurme.eu.

  1. Hinnainfo

2.1 Kõik veebipoes nurme.eu toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. (DPD pakiautomaat 2.90 eurot, SmartPost 2.90 eurot, Omniva Postkontor 3.50 eurot).

2.3 Kauba kohaletoimetamine kulleriga maksab 5.90 eurot. Veebipood nurme.eu võtab endale õiguse vaida kullerteenust pakkuvat ettevõttet.

2.4 Kohaletoimetamise tasu ei rakendata üle 45 eurostele tellimustele, mis on tellitud DPD, SMARTPOSTi või OMNIVA pakiautomaati.

2.5 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja nurme.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.6 Veebipood nurme.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel nurme.eu.

  1. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Lisa ostukorviˮ.

3.3 Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina.

3.4 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Mine maksmaˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor, Mtasku) või krediitkaardiga (Visa, Mastercard). Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

Isikuandmete vastutav töötleja on Nurme looduskosmeetika OÜ. Nurme looduskosmeetika edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-ile.  

3.5 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. 

3.6 Märkige linnuke lahtrisse “Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga ja nõustun nendega”.

3.7 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igal tööpäeval 10.00-16.00 . Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12.00, võidakse tellimus vormistada alles järgneval tööpäeval.

3.8 Tellimuse väljasaatmiseks kulub nurme.eu-l keskmiselt 1-3 tööpäeva sõltuvalt valitud kohaletoimetamise viisist.

  1. Müügilepingu jõustumine

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood nurme.eu andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood nurme.eu poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood nurme.eu-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

  1. Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood nurme.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.

5.2 nurme.eu veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva.

5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Kui kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud tuleb kontakteeruda e-posti teel info@nurme.eu, et kontrollida saaja andmete õigsust. Adressaadile mitte kohale jõdnud tellimuste eest, mis on nurme.eu-le logistikapartneri poolt tagasi saadetud, kantakse Kliendile raha tagasi 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud tellimuse kohaletoimetamise päevast.

5.4 Veebipood nurme.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood nurme.eu ei saanud mõjutada ega ette näha.

  1. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Oma soovist kaup tagastada tuleb esmalt täita tagastamise vorm. Kirjas palume märkida tellimuse number, tellija andmed ning toode mida soovitakse tagastada.  6.2 Tagastamisele kuuluv kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.

  6.3 Kaup on võimalik tagastada postitades see sama pakiautomaadi kaudu, kust pakk kätte saadi. Tagastades pakk Omniva või Smartposti pakiautomaadist, saab seda teha sama uksekoodiga, mis paki kättesaamisel. DPD-ga saatmisel palun võtta meiega ühendust info@nurme.eu, et saaksime vormistada Teile pakikaardi.Kauba tagasisaatmisel kannab saatmiskulu ostja. Juhul, kui ostja kasutab tagastamiseks teavituses olevat tagastuskoodi, arvestatakse saatmikulu nurme.eu hinnakirja järgi tagastatavalt summalt maha.

  6.4 Juhul, kui teie ostuga tuli kaasa kingitus (näiteks saite kingituse soetades tooteid konkreetse summa eest või kingituse toote soetamisel), peate tagastama ka saadud kingituse rikkumata, kasutamata ja avamata kujul. Juhul, kui kingitust ei tagastata koos ülejäänud kaubaga, arvatakse kingituse väärtus tagastatavast summast maha.

  6.5 Kui teieni on jõudnud vale kaup või kui kaup on saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke ühendust info@nurme.eu.

  6.6 Veebipood nurme.eu tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

  6.7 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

  6.8 14-päevane tagastusõigus ei kehti sellise suletud pakendis asja üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (huulepalsamid, kreemid, seebid, ihupiimad, deodorandid, kehavõided, eeterlikud õlid, kehaõlid, kehakoorijad, šampoonid, palsamid, dušigeelid)

   1. 7.Vääramatu jõud

  7.1 Veebipood nurme.eu ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood nurme.eu ei saanud mõjutada või ette näha.

   1. Isikuandmete töötlemine

  8.1 Veebipood nurme.eu on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood nurme.eu edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.”

  8.2 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

  8.3 Veebipoel nurme.eu on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

  8.4 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

  8.5 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

  8.6 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

   1. Tarbija õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole

  9.1 Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse Tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti andmed on toodud nende kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse või teha avaldus Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendaval platvormil.

  10. Pretensiooni esitamise õigus

  10.1 Veebipood nurme.eu vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

  Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e- kirja aadressile info@nurme.eu või helistada telefonil +372 5297556

  10.2 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.