Tõhus ja looduslik pulkdeodorant

Looduslik deodorant

Higistamine on tervislik ja naturaalne viis keha mürkidest vabastamiseks ning kehatemperatuuri reguleerimiseks. Higistamist ei tohiks kunagi blokeerida, kuna see on ebatervislik ning võib panna alguse mitmetele haigustele.

Tavadeodorantide mõju seisnebki aga sageli just higinäärmete sulgemises, et kaenlaalused kuivana hoida. Looduslik deodorant seevastu ei blokeeri higistamist, vaid nende eesmärk on neutraliseerida ebameeldivat lõhna ning toimida antibakteriaalselt.

Nurme deodorantNurme looduslik deodorant sisaldavad eeterlikke õlisid, milledel on higilõhna neutraliseerivad omadused ning lisaks ei lase deodorantides sisalduv söögisooda haisubakteritel levida.  Sealjuures ei sisalda deodrandid savi, mis teeks deodorandi muredaks, seega ei Sa pea muretsema ebameeldivate pudenevate tükikeste pärast. Samuti ei jäta deodorant kaenlaaluseid rasvaseks, vaid tunne on kuiv ja turvaline.

 

MIKS EELISTADA NURME  LOODUSLIKKE DEODORANTE?

 •  need on alumiiniumivabad
 • neile pole lisatud sünteetilisi värvi- ega lõhnaaineid
 • need on parabeenivabad
 • need on 100% looduslikud
 • need on 100% julmusevaba
 • need on “zero waste” – lisaks sisule on loodussõbralik ka kartongist pakend
 • need tagavad keha loomuliku funktsioneerimise

Valikust leiab 6 erinevat lõhna ning kõik need on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui naistele:

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED SEOSES LOODUSLIKE DEODORANTIDEGA

 1. Soodaga deodorandid on sageli liialt nahka kuivatavad. Kas Nurme deodorantidega võib sama juhtuda?

Kui deodorandi sees on soodat liiga palju, siis tõepoolest võib see nahka üleliia kuivatada ja viia isegi tugeva punetuse ja ärrituseni. Nurme deodorantides oleme sooda osakaalu viinud miinimumini ja testinud deodoranti ka tundliku nahaga inimestel. Kuid siiski – ükski toode ei garanteeri 100% sobivust kõigile. Punetuse korral tuleks kasutamine lõpetada.


 1. Kas naturaalse deodorandiga jäävad kaenla alused rasvaseks?

Kuigi deodorantides sisaldub sheavõid ja jojobaõli, ei jäta see kaenla aluseid rasvaseks. Maisitärklis imab üleliigse rasu endasse ning tunne on kuiv ja turvaline.


 1. Kas naturaalse pulkdeodorandi kasutamine võtab higistamise ära?

Ei, ja seda ei tohikski mitte kunagi juhtuda. Higistamisel on kehale väga oluline roll ja higinäärmete blokeerimine võib viia tõsiste lümfisüsteemi häirete kuni rinnavähini. Liighigistamine võib olla märk keha reakstioonist mürkide vastu. Naturaalse deodorandiga võib see mure hoopiski kaduda ja higistamist jääb vähemaks. Kõik Nurme naturaalsed deodorandid on higilõhna neutraliseerivate omadustega.


 1. Kas Nurme deodorant määrib riideid?

Toimida tuleb põhimõttel “vähem on rohkem”. Pulkdeodoranti tuleb määrida nahale nii vähe kui võimalik ja enne riietumist lasta paar minutit kuivada ja imenduda. Määrdumine on tõenäolisem väga liibuvate riiete puhul. Määrdumise tekkimisel saab plekid eemaldada, kui hõõruda määrdunud kohtadele enne masinpesu pesuvahendit või pesta käsitsi tavalise pesuseebiga.


 1. Kas Nurme deodorantide pakend on taaskasutatav?

Jah, kartongist pakend on võimalik viia pakendikonteinerisse. Veendu, et seda tehes oleks see lõpuni kasutatud või allesjäänud pulgaosa eemaldatud.


 1. Hakkasid kasutama naturaalset deodorant, aga nüüd tunned enda juures halbasid kehalõhnasid? Miks?

Nurme deodorantSelles ei tasu süüdistada looduslikku deodoranti. Ilmselt oled varem kasutanud kemikaale sisaldavaid deodorante ja Sinu keha on toksiinidest küllastunud. Nüüd tuleb lasta kehal taastuda ning paari nädalase üleminekuperioodi jooksul ebameeldiv lõhn kaob. Pärast keha taastumist tunned ainult puhast eeterlikest õlidest tulenevat lillelõhna.


 1. Kas Nurme deodorant hakkab murenema?

Ei. Nurme doeodrandid ei sisalda savi, mis teeks deodorandi muredaks. Sa ei pea muretsema ebameeldivate pudenevate tükikeste pärast.


 1. Kas Nurme naturaalset deodorant võb kasutada ka pärast raseerimist?

Kindlasti võib! Siiski tuleks arvestada, et raseerimisel tekivad nahale mikromarrastused ning deodorandi pealekandmine koheselt pärast raseerimist ei ole mõistlik. Anna nahale paar minutit taastumiseks ja seejärel on nahk valmis deodorandi vastuvõtmiseks.


 1. Nurmel on 6 erinevad deodorant. Kuidas tean, millist valida?

Nurme kõikdel deodorantidel on sama baasretsept, kuid erinevus on lõhnades. Otsusta lõhna järg, milline võiks Sulle kõige paremini sobida. Lõhnade valikus on nii tugevamaid kui õrnemaid, lillelisi ja tsitruselisemaid kui ka naiselikke ja mehelikke lõhnu. Hoolisteme selle eest, et vaheldust jätkuks ja soov oma argipäeva uusi aroome tuua jaguks. Siinkohal hoiatame- võid avastada, et kõigist saavad Sinu lemmikud!


 1. Kas deodorant on loomade peal testitud?

Ei. Nurme armastab loomi ja kõik meie tooted on täielikult julmusevabad.


 1. Kas deodorant sisaldab palmirasva?

Ei. Nurme deodorandid on palmirasvavabad ja nii jääb igavesti.


 1. Kuidas deodorant õigesti kasutada?
 • Eemalda kork ja suru sõrmedega tuubi põhjast paar millimeetrit pulka ülessepoole. Kui pulk ei taha kuidagi tuubis liikuda, hoia seda peos ja soojenda veidi ning mudi pulga ümbert sõrmedega. Nii soojeneb see külgedelt lahti ja hakkab libisema. Kui pulk kipub tagasi tuubi vajuma, hoia alt sõrmed vastas.
 • Kanna deodorant alati puhtale, pestud ja kuivale nahale.
 • Aseta pulk mõneks sekundiks soojale nahale, et see jõuaks pehmeneda ja kanna siis paari liigutusega kaenlaalusele. Ära unusta, et vähem on rohkem – paksem kiht ei tähenda pikemat kaitset.
 • Lase paar minutit enne riietumist deodorandil kuivada ja imenduda. Seejärel oled valmis jätkama oma toimetusi.

 

Pin It on Pinterest