KORILANE Tugev Immuunsus 100ml

23.00

Kas soovid tugevdada oma immuunsüsteemi? Korilase Tugev Immuunsus on lutserni-ja astelpaju ekstrakt, mis on aastaringselt suurepärane tugi Sinu immuunsüsteemile. Lutserni, mida me oma mahepõldudelt korjame, peetakse ravimtaimede eelkäijaks ning on juba iidsetest aegadest kasutatud meditsiinilistel eesmärkidel.


Lutserni-ja astelpaju ekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat. See on õige valik Sulle, kui soovid tugevdada oma immuunsüsteemi. Ekstraktis on eelkõige B6 vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks aitab lutsern kontrollida ka kolesterooli ja veresuhkru taset ning astelpaju aitab kaasa keha loomulikele kaitsemehhanismidele. See on parim looduslik vägi toetamaks Sinu aktiivset ja tervislikku elustiili.

Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-02 märgistust. Ekstrakt on gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda alkoholi, sünteetilisi aineid, värvaineid ega säilitusaineid.


Tugev Immuunsus on paljude armastatud lutserni-ja astelpaju ekstrakt, mis on toodetud Saaremaa puhtas looduses. Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele ja vajadusele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.


Annustamine:

Lisa 1 teelusikatäis ekstrakti poolde klaasi vette, jogurtisse või smuutisse ning tarbi 2x päevas enne sööki (30min-1h enne söömist). Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4-10C (külmkapis). Loksuta enne kasutamist. NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Toode on soovitatav lastele alates 10. eluaastast. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toode võib sisaldada looduslikku sadet.


Lutsern on rahvanimetuse järgi tuntud kui Kõikide Toitude Isa. Seda imetaime on juba iidsetest aegadest peale peetud kõikide ravimtaimede eelkäijaks. Ka Hiina meditsiinis on lutsern väga kõrgelt hinnatud taim.

Lutserni-ja astelpaju ekstrakt sisaldab B6 vitamiini (10ml päevases annuses on B6 vitamiini 0.35 mg / 25% NRV*), mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning vähendada väsimust ja kurnatust. Lutsern loob turvalisema keskkonna meie headele rakkudele võitlemaks meie tugevama tervise eest. Lutsern aitab vähendada veresuhkru ja kolesterooli taset ning hoiab keha vitaalsena.

Ekstrakt sisaldab ka kaltsiumi (10ml päevases annuses on kaltsiumi 123 mg / 15% NRV*), mis aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, vere hüübimisele, lihaste tööle ning on vajalik, et hoida luid normaalsetena. Astelpaju aitab kaasa keha loomulikele kaitsemehhanismidele ja toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust.

6 laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: K149 Kategooriad: , Sildid: , , ,

230.00€/liiter

Madalaim 30-päeva hind: 23.00.

Koostis

Tugev Immuunsus sisaldab destilleeritud vett, hariliku lutserni (Medicago Sativa) ekstrakti, astelpaju (Hippophae Rhamnoides) ekstrakti ja mett. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Kasulik lutsern kasvab meie enda Saaremaa mahepõldudel. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Pin It on Pinterest