Magneesiumiõli sprei 100 ml

7.95

Magneesiumiõli sprei mugavaks nahale pihustamiseks.


Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid. Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud.

Otse nahale pihustatud magneesium imendub poorsesse marrasknahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse. Nõnda ei jõua magneesium seedesüsteemi, kust paljud toitained ei imendugi. Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini parandada.


Kasutamine:

Pihusta magneesiumiõli sprei 5–10 korda kogu kehale ja masseeri sisse. Hea on kasutada õli pärast dušši või vanni, kuna nahk on siis soe ja poorid avatud, mis aitab magneesiumil paremini imenduda.

Mitte kanda haavadele ega tundlikele piirkondadele, näiteks silmade ümbrusse. Õli tuleks eelkõige kanda liigestele ja lihastele ning teistesse muret tekitavatesse kohtadesse.

Võib kasutada ka raseduse ajal. Õli võib kasutada igas vanuses, kuid laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada – nende päevane magneesiumivajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.

Kaheksa pihustust magneesiumiõli sisaldab umbes 100 mg puhast magneesiumi.


Magneesiumikipitus:

Esimesel kasutuskorral võite tunda kerget kihelust või kipitust. See võib olla märk organismi magneesiumipuudusest ja tuleneb magneesiumi kiirest imendumisest nahka. Regulaarse kasutamisega kipitus taandub. Kuna magneesium hakkab kohe imenduma, võib nahka pärast õli sissemasseerimist rätikuga kuivatada.


Loe magneesiumi kohta rohkem meie blogist.

>50 laos

Tootekood: 4742763007600 Kategooriad: , ,

79.50€/liiter

Madalaim 30-päeva hind: 7.95.

Koostis

Ingredients: Aqua, Magnesium Chloride (31%)

Arvustused (6)

6 arvustust tootele Magneesiumiõli sprei 100 ml

 1. D

  Ideaalne asi, kasutusel aastaid, raseduse ajal avastasin. Ja täna kasutan lastel kui ka endal.

 2. Anne V.

  Super hea toode, kasutan ise ja ka abikaasa, mugav kasutada. Soovitan sõpradele.

 3. Liivi

  Hea toode ja mugav kasutada.

 4. B

  Samal päeval kui jalgu raseerida, ei soovita kasutada. Pidin hambad ristis ikka hoidma, sest kipitus ja kihelus oli üsna õudne 😀 aga muidu imeline toode, nahk jääb pehme ning lõdvestunud tunne.

 5. P. K.

  Väga mugav kasutada, esialgu tundub tõhusalt toimiv. Kasutame edasi, oskame rohkem kommenteerida ☺️.

 6. Dagmar

  Olen enne kasutanud. Väga hea kasutada , kui tekivad jalakrambid. Juba ennetavalt igapäevases kasutuses!

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest