Magneesiumihelbed jalavannideks 700 g

9.95

Magneesiumihelbed jalavannideks – kiireim viis magneesiumipuuduse leevendamiseks.


Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid. Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud.


OSTA ROHKEM, MAKSA VÄHEM!

  • Osta 1, hinnaks 9.95€ 
  • Osta 2, saad -10%
  • Osta 3, saad -15%
  • Osta 4, saad -20%
  • Osta 5 või rohkem, saad -25% soodsamalt

Kõige kiirem ja efektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu- näiteks tehes jalavanne, kuhu on lisatud magneesiumkloriidi helbeid. Vanniveele lisatud magneesiumihelbed imenduvad poorsesse marrasnahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse, kus magneesiumi toime on kõige vahetum. Lisaks leiab Nurme valikust magneesiumiõli spreipudeli.

Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini tervendada. Piisav magneesiumikogus organismis aitab leevendada lihaskrampe ja lõdvestab neid, parandab une kvaliteeti ja hõlbustab uinumist.

Lähemalt saad magneesiumi kohta lugeda SIIT.


Laste kasvuvalud on sage probleem, mis muudab väikelapsi just öösiti rahutuks. On täheldatud, et valu tabab last sagedamini just pärast aktiivset päeva ning kasvuvalusid saab leevendada näiteks soojakotti valutaval kohal hoides, valutavat kohta masseerides või tehes lapsed jalavanni magneesiumihelvestega. Magneesiumiga jalavann pakub kiiret leevendust valule ning toob rahulikuma une.


KASUTAMINE 

Magneesiumihelbed jalavannideks: Lahustage 150 g (umbes klaasitäis) helbeid soojas vees, pange jalad vette ning lõõgastuge vähemalt 20 minutit.
Kogu keha vann: Lahustage 250g helbeid soojas vannivees ja lõõgastuge vähemalt 20 minutit.
Nädalas soovitatakse võtta 2-3 magneesiumivanni jalgadele või üle keha. Vajaduse korral võite seda teha tihedamini.

Magneesiumihelbeid võib kasutada igas vanuses, samuti raseduse ja imetamise ajal. Laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada- nende päevane vajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.

100g magneesiumihelbeid sisaldab 12 g puhast magneesiumi.

>50 laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: 4742763005705 Kategooriad: , , , , , , ,

14.21€/kilogramm

Madalaim 30-päeva hind: 9.95.

Koostis

Ingredients: Magnesium Chloride (47%)

Arvustused (1)

1 arvustus tootele Magneesiumihelbed jalavannideks 700 g

  1. Helika

    minu lemmik Mg toode

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest