Tsitronella eeterlik õli 10 ml

7.40

PÄRITOLU: Vietnam

Kirjeldus: värske, tugev, tsitruseline.


Eeterlik õli tsitronella on kasutatav nii aroomiteraapias kui massaažiks. See leevendab kurbust ja ärevust, tõstab tuju ning mõjub värskendavalt. Tsitronella soodustab ajutegevuse tööd ja aitab paremini keskenduda.

Tsitronella on putukaid tõrjuvate omadustega. Retsepti loodusliku säästerõjevahendi jaoks leiad SIIT.

Rahvameditsiinis on eeterlik õli tsitronella kasutusel haavade hooldamisel, põletikuliste protsesside leevendamiseks, vereringe ergutamiseks ja hormonaalsüsteemi tasakaalustamiseks. Lisaks aitab see eeterlik õli valuliku menstruatsiooni puhul ja sobib erinevate kõhuvaevuste leevendamiseks.

Eeterlik õli tsitronella suurendab higistamist ning sel moel aitab kehal vabaneda toksiinidest. Värske ja tugeva lõhna tõttu kasutatakse deodorantides, vannivee värskendamiseks, kreemides ja seepides.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise ja mõjude kohta lugeda SIIT.


Sobib kokku: apelsin, sidrun, bergamot, seeder, eukalüpt, piparmünt.

 

>50 laos

Tootekood: 4742763003503 Kategooriad: ,

740.00€/liiter

Madalaim 30-päeva hind: 7.40.

Koostis

Ohutus: Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Oluline märkus: Siin lehel edastatud info eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest ning on kasutamiseks õppeotstarbel. Müüja  ei vastuta info õigsuse eest.

Kosmeetilise – ja toidukvaliteediga

NB! Kuigi nimetatud õli omab ka toidusertifikaati siis tulenevalt kosmeetikatoodete tootja vastutusest Nurme Looduskosmeetika OÜ õli kasutamiseks toidus infot ei jaga ja vastutust ei oma.
Kinnitame, et õli ei sisalda parabeene, keelatud konservante, värvaineid ega UV filtreid.

 

Arvustused (1)

1 arvustus tootele Tsitronella eeterlik õli 10 ml

  1. Angela

    👍😊

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest