Heelia Sillamaa kogemus Neroli näosarjaga

Jutustasime kauni Heelia Sillamaaga tema näonaha teekonnast, hooldusrutiinidest ning kogemusest Neroli näosarjaga. Heelia on ajakirjanik, saatejuht ning autor, kes on ka varasemalt avalikult jaganud oma võitlusi näonaha probleemidega. Jutu käigus tuli välja palju huvitavat ning lisaks saime Heelialt ka kasulikke nippe näohoolduse kohta. Nahahooldusele lähenemine on individuaalne protsess, sõltuvalt suuresti inimese naha seisundist, kuid siiski on mõned põhiteadmised, mis on universaalsed. Jätka lugemist, et saada teada, millest me täpsemalt rääkisime!

Milline on olnud Sinu näonaha teekond tänaseni?

Kuni 20nda eluaastani oli minu näonahk ideaalne. Igapäevaselt ei vajanud ma ühtegi kreemi ja nautisin täiel rinnal seda, et loodus on mind õnnistanud klaari nahaga, mida meigikihi alla peitma ei pea. Korrapealt tekkis mul aga tugev akne ja näonahk muutus kardinaalselt. Ühtegi loogilist selgitust ei ole ma sellele tänase päevani leidnud. Vahelduva eduga õnnestub mul aknet küll eemal hoida, aga näonahk on paraku jäädavalt muutunud. Pehmest ja klaarist nahast on saanud kuiv ja armiline nahk. Paratamatult on see muutnud mind ka palju ebakindlamaks ja nüüd on tugev meik minu jaoks pea ainsaks viisiks, kuidas end aeg-ajalt enesekindlamana tunda. 

Kuidas kirjeldaksid oma näonahka praegu? Mis on su suurimad murekohad?

Minu näonahk on praegusel hetkel kuiv ja aknele kalduv. Suurimaks murekohaks on nii-öelda ebastabiilsus. Kuigi hoolitsen naha eest korralikult, varieerub näonaha seisukord igapäevaselt seinast seina.

Milline on Sinu hommikune ja õhtune näohooldusrutiin ning must-have tooted mõlemas rutiinis?

Kuna hommikud on mul kiired, alustan hommikut vaid näo kreemitamisega. Õhtul võtan aga näonaha eest hoolitsemise pikemalt ette. Kasutan näovahtu ja mitsellaarvett ning seejärel kreemitan näo kenasti sisse. Juhul, kui olen päeval kandnud ka meiki, alustan näohooldust meigi eemaldamisest. Kuna mulle meeldib uusi tooteid katsetada, muutuvad minu must-have tooted aja jooksul. Hetkel kasutan aga Nurme Neroli näohooldussarja, kus on kõik vajalikud ja kvaliteetsed tooted olemas.

Kas sul on välja kujunenud ka oma näohoolduse filosoofia, mida üritad järgida?

Järjepidevus on kõige olulisem. Ükskõik kui väsinud ma ka ei oleks – meigiga ei lähe ma kunagi magama ja kui mõnel üksikul õhtul tõesti kogu näohooldusrutiini läbida ei jaksa, siis vähemalt näokreemi jõuan ma ikka igal õhtul peale panna. Samuti tean, et minu üldine enesetunne ja tervis mõjutab otseselt ka minu näonahka. Niisiis proovin hea enesetunde ja ilusa naha nimel iga päev vähemalt pool tundi värskes õhus veeta ning mitte liiga palju magusat süüa.

Mille järgi valid tooteid oma näonahale? Kas Sinu jaoks on oluline kasutada looduslikku kosmeetikat?

Ka see on aastatega muutunud. Vanasti oli minu jaoks oluline, et tooted oleks võimalikult kanged. Lootsin, et mida kangem toode, seda tugevam mõju. Reaalsuses muudavad kanged tooted aga näonaha tihtipeale hoopiski kuivemaks ja võivad niigi õrna naha seisukorda veelgi kehvemaks muuta. Iga aastaga on minu jaoks üha enam oluline, et tooted, mida ma kasutan oleksid looduslikud ja keemiavabad, sest see on minu hinnangul inimesele kõige loomupärasem ja parem.

Kui kaua oled kasutanud Neroli näosarja tooteid ning kuidas on need Sinu nahale mõjunud? Milliseid muutusi oled oma nahas märganud?

Olen tänaseks kasutanud Neroli näosarja kaks kuud ja sellega väga rahule jäänud. Väliseid muutusi on mul keeruline välja tuua, sest minu näonahk on ühel päeval parem ja teisel jälle kehvem olenemata sellest, mis tooteid ma ka ei kasutaks. Küll aga saan kinnitada, et naha enesetunne on Neroli toodetega kindlasti paremaks läinud – tunnen, et nahk on kenasti niisutatud ja puhas. 

Milline toode oli Sinu jaoks kõige suurem üllataja?

Õrn Neroli näopuhastusvaht on minu lemmik, sest selle mõnusa lõhnaga pehme vahu peale kandmine on justkui spaa-elamus omaette.

Kui peaksid valima Neroli näosarjast oma TOP 3 toodet, mis need oleksid ning mis põhjustel?

Õrn näopuhastusvaht, sest selle pehme vahu näole kandmine on justkui üks mõnus spaarituaal ja nahk ei jää pärast pesu kiskuma.

Looduslik Neroli nägu puhastav kreem-vaht, sest see ei ärrita nahka, lõhnab hästi ja eemaldab kerge vaevaga meigi.

Niisutav Neroli päevakreem, sest see imendub kiirelt, ei jäta nahale rasket tunnet ja hoiab minu näo terve päeva jooksul kenasti niisutatuna.

Millist uut näohooldustoodet ootaksid Sina Nurmelt kõige enam lisaks?

Mulle endale meeldivad väga niisutavad näomaskid, nii et Nurme näomaski jään küll suure huviga ootama. PS! Kuulsime, et Nurme vabrikus on juba valmimas üks võrratu näomask, nii et hoia meie tegemistel silm peal, kui soovid tulevikus oma nägu hellitada Nurme näomaskiga.

Koodiga NEROLI20 saad soetada Neroli sarja tooted, mida Heelia oma näohooldusrutiinides kasutab, 20% soodsamalt ajavahemikus 25.10-13.11!

 

Pin It on Pinterest