Ingredients: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Chloride (Sea Salt), Juniperus Communis (Juniper) Fruit Oil, Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Activated Charcoal, Limonene*, Linalool*. * Occurs naturally in essential oils.
Meesteseep 100g
€8.50
Looduslik käsitööna valmistatud kaks ühes seep spetsiaalselt meestele. Et mitte elu keeruliseks teha, siis sobib meesteseep nii ihu ja näo pesemiseks kui ka habeme ajamiseks. Raseerimiseks tuleb seep hõõruda enne tihkelt vahule. Meesteseep puhastab tõhusalt poore ja toimib antiseptiliselt.
Võtmekoostisosad:
- salvei eeterlik õli on tuntud nahka tasakaalustava õlina
- meresool puhastab põhjalikult naha
- kadakamarja eeterlik õli on tuntud kui naha toonik eeterlike õlide seas
- ingveri eeterlik õli annab teiste hulgas seebile suurepärase lõhna
- aktiivsüsi puhastab ja tasakaalustab naha
- kookosõli annab paksu kreemja vahu
Kõik Nurme tükiseebid on valmistatud looduslikest komponentidest külmprotsess meetodil. Kõrgeima kvaliteedi saavutamiseks kuivatame tükiseepe õigel temperatuuril vähemalt 30 päeva. Selle ajaga algselt lisatud vesi aurustub, seep seebistub, muutub kõvemaks ja kauakestvamaks. Mida kauem tükiseep seisab, seda rohkem ta kuivab ja kaalu kaotab, olles nagu laagerdunud laabijuust pakkudes elamust tõelistele looduskosmeetika gurmaanidele.
Kaal pakendil on netoväärtus grammides pakkimise hetkel ehk 30 päeva peale kuivamist. Nurme seepide valmistamise kohta saab lisa lugeda SIIT.
>50 laos
Koostis
Arvustused (8)
8 arvustust tootele Meesteseep 100g
Lisa arvustus
Mia –
Mehe lemmikseep.
Ljubov –
abikaasa kiidab
Eveli –
Mehele väga meeldib see seep saunas
Anonüümne –
Väga meeldib!
Mark –
Väga meeldib.
Anonüümne –
Mehe lemmikseep, ta eelistab alati tükiseepi
reimo –
nurme nii naiste kui meeste seebid väga head ja vahused
Tiina –
Mehele meeldib väga super