Mida kinkida naisele?

Mida kinkida naisele?

Mida kinkida naisele naistepäevaks? Ja siis tulevad veel sünnipäevad, koolilõpupeod, aastapäevad. Enne neid tähtpäevasid on ilmselt paljud mehed endalt küsinud: “Mida kinkida naisele?” Õnneks oled jõudnud õigele lehele, sest meil on Sulle pakkuda mõned head ideed, mis sobivad suurepäraselt kingituseks naisele. 

Mida kinkida naiseleÜha enam nauditakse kingituste asemel koosviibitud aega ning ühiseid elamusi. Siiski tekitab hoolega valitud kingitus hea tunde nii kinkijale kui kingisaajale. Meie arvame, et hea kingitus on:

  • praktiline ja kasulik ega jää kapinurka seisma
  • turvaline, usaldusväärne ning täis häid omadusi kehale ja vaimule
  • mugavalt juba Sinu eest pakitud ning valmis kinkimiseks

Siit leiad mõningad ideed, mis meie naiskonna arvates on suurepärased kingiideed erinevateks tähtpäevadeks.

1. SUUR KINGIKALENDER 

Kingitus naiseleJah, sellega ei saa Sa kunagi alt minna ning seda hindab kõrgelt absoluutselt iga naine, kes hoolib nii iseendast kui ka loodusest. Nurme kingikalender on täidetud erinevate tootega, mis on klientide poolt enim armastatud ning tunnustatud. Need tooted on omakorda peidetud 24 erinevasse kingiaknasse, mida kaunistavad maagilised sõnumid. Iga sõnum on erinev, vihjab selle sisule ning nii saab Sinu kallim iga päev ise valida, millise akna ta avada soovib. Uudishimulikud saavad muidugi soovi korral ka kõik aknad korraga avada. Kingikalendris leiab nii šampoone, palsameid, kreeme, seepe, ihupiima, deodorante kui ka palju muud. AINULT PRAEGU: telli oma võrratule naisele kingikalender -60% soodsamalt, kasutades sooduskoodi “naine” (kood kehtib kuni 8.märtsini 2022). 

2. DIFUUSERIGA PAREM UNI NING RÕÕMSAM MEEL

kingitus naiseleKas naine kurdab, et tööl on pingelised ajad? Või valmistab ülikooli eksamiteks? Või on tal hoopis uneprobleemid? Sa saad aidata tal neid probleeme leevendada koduse aroomteraapiaga. Aroomteraapia on hinnatud ning tõhus vahend vaimsete ning füüsiliste vaevuste leevendamiseks. Koduse aroomteraapia läbiviimine on jõukohane igaühele ning sellega alustamiseks lihtsaim viis on kasutusele võtta kauni disainiga difuuser. See tuleb vaid veega täita, tilgutada sisse mõned tilgad meelepärast eeterlikku õli ning seejärel saab nautida nende tervendavaid omadust. Millised eeterlikud õlid aga difuuseri juurde valida? Loe lähemalt SIIT, milliseid õlisid valida ning naudi koos kallimaga nende mõju.

3. KINKEKARP ON MUGAV JA KIIRE LAHENDUS

Erinevad kinkekarbid on mugav lahendus, kui oled naisele kingituse ostuga jäänud hilja peale. Need on juba kaunilt pakitud ning suur osa neist on leitavad ka kaubanduskeskustest. Sinu naisel on kaunid juuksed? Kingi talle kaunis juuksehoolduskomplekt! Pruut tegeleb tervisespordiga? Kingi talle magneesiumi kinkekomplekt, et tema taastumine treeningutest oleks kiirem ning treeningtulemused paraneksid. Nurmel on väga palju edasimüüjaid, endale lähima saad leida SIIT. Kinkekomplekti saad alati tellida ka meie e-poest. Sellisel juhul palun arvesta, et meie laost läheb tellimus välja küll hiljemalt järgmisel tööpäeval, kuid pakiautomaati jõudmine kullerfirmaga võib võtta aega 2-3 päeva. 

4. Pruut on kaugel? KINGI VIRTUAALNE KINKEKAART

kingitus naiseleMida kinkida naisele, kes on nii kaugel, et ise lillekimpu või kinkepakki kohale viia ei ole võimalik? Kinkekaart on alati üks kõige turvalisemaid kingitusi – see pakub kingisaajale rõõmu kohe, kuid laseb temal endal teha hiljem valiku, mida kingituseks osta. Ja mis kõige parem – Nurme kinkekaart on virtuaalne! See tähendab, et Sa saad selle paari hiireklikiga saata kasvõi teisele poole maakera. Sina saad valida summa, kirjutada juurde õnnesoovi ning saata selle otse kingisaaja e-mailile. Kinkekaardi saad tellida SIIT.

 

 

 

Pin It on Pinterest