3 põhjust, miks me armastame Nurme šampoone ja palsameid

nurme looduskosmeetika

Meie Nurmes väärtustame loodusega kooskõlas elamist ning usume, et õnneliku ja aktiivse elu juures on oluline oskus kuulata oma keha ning pakkuda talle parimat. Kuid mis on parim meie juustele? Loe lähemalt, mis Nurme šampoonid ja palsamid on vallutanud nii paljude eestlannade südamed.

Tutvu meie juuksehooldustoodetega siin!

Me armastame Nurme šampoone ja palsameid selle pärast, et …

  1. … need on 100% looduslikud ja loodussõbralikud!nurme šampoon

Nurme šampoonid ja palsamid baseeruvad vaid ökosertifikaatide poolt tunnustatud toorainel, sisaldades ainult taimedel põhinevaid koostisosi. Just seetõttu on need õrnad nii Sinu juustele, nahale kui ka kogu keskkonnale. Meie šampoonides sisalduvad õrnatoimelised pindaktiivsed ained moodustavad kreemja vahu ega kahjusta sinu peanahka. Aroomiteraapilised omadused šampoonides pärinevad looduslikest vaid ekstraktidest ning naturaalsetest eeterlikest õlidest, mis mõjuvad tervendavalt nii sinu kehale kui meelele. Lisaks täiustavad Nurme šampoone Pro Vitamin B5 ning nisuproteiin, mis toetavad sinu juukseid mitmekülgselt juurtest otsteni. Pro Vitamin B5 aitab vähendada erinevaid juuksekahjustusi ning katkiseid juukseotsi, nisuproteiin aitab omalt poolt kaasa aga juuste tugevdamisele, stimuleerides juuksekasvu ning muutes juuksed kauniks ja kohevaks. Niisamuti on šampoonides ja palsamites sisalduvatel eeterlikel õlidel kanda oma roll, pakkudes lisaks tervendavatele omadustele ka tõeliselt lõõgastavat aroomiteraapilist elamust, muutes peapesu eriliselt nauditavaks.

Kuigi armastame zero waste elustiili ning hindame kõrgelt loodussäästlikkust, siis paraku ilma pakendita šampooni ja palsamit saata ei saa. Seetõttu on kõik Nurme šampoonid ja palsamid pakendatud ümbertöödeldavasse plastikpakendisse või suurtesse täitepakenditesse ning tahked šampoonid paberpakendisse. Tänu täitepakendi võimalusele ei pea oma lemmikšampooni pudelit peale selle tühjaks saamist ära viskama, vaid saad soetada hoopis täitepakendi, millega mugavalt täita juba kodus olemasolev pudel. Nii saad oma plastikpudelit lihtsasti korduvalt kasutada, mis tähendab omakorda rohkem toodet, soodsamat hinda ning hoopis väiksemat pakendikulu! Nii on Sul koos Nurmega oluliselt lihtsam olla suurem loodussõber.

  1. … sest meie juuksed püsivad kauem puhtana, kuna tooted ei sisalda üleliigseid lisa-aineid

nurme šampoonSageli muudavad erinevates juuksehooldustoodetes sisalduvad lisaained juuksed raskeks ning peanaha kiiresti rasuseks. Näiteks silikoonid jätavad Sinu peanahale ja juustele kihi, mis muudab küll juuksed siledaks, kuid ei lase neil üldse hingata. Nii tekib pidev vajadus oma juukseid pesta, samas kipub igapäevane pesu juustele hoopis karuteene tegema, kuna nii muutuvad meie rasunäärmed aina aktiivsemaks, hakates üha enam rasu tootma. Selleks, et sellest lootusetuna tunduvast nõiaringist välja saada ning vabaneda igapäevasest peapesust, soovitame valida kemikaalivaba looduslik šampoon, mis ei aseta sinu juustele liigset koormat. Hea valik on näiteks naturaalne ning mõnusalt tsitruselise alatooniga šampoon sidrunheinaga, mis sobib suurepäraselt kergesti rasuseks muutuvatele juustele, reguleerides peanaha vereringet ja higistamist,  aidates seeläbi igapäevasest peapesust järk-järgult vabaneda. Nurme sidrunheina šampoon sisaldab vaid naturaalset sidrunheina eeterlikku õli ning ei mingit kahjulikku keemiat.

3. … sest me oleme lahti saanud oma peanaha probleemidest.

Kõõm ning ketendav peanahk on küllaltki sagedased probleemid paljude jaoks meie seast, põhjustades pidevat ebamugavustunnet ning segades seeläbi oluliselt ka elukvaliteeti. Nurme looduslikesse šampoonidesse ja palsamitesse oleme peitnud aga ohtralt taimede väge, mis hoolitsevad sinu peanaha eest õrnalt ning kemikaalivabalt, tehes kõõmale ja sügelusele tõhusalt üks-null! Milles siis  peitub Nurme šampoonide-palsamite fenomen?nurme šampoon

Võimsad eeterlikud õlid ning taimede vägi 

Nurme looduslikud šampoonid ei sisalda kahjulike kemikaale ning neis on peidus vaid looduslikud koostisosad, pakkumaks sinu juustele parimat. Kui oled kimpus probleemse peanahaga, olgu selleks siis kõõm või ketendus, tõttavad appi rosmariin ja teepuu. Rosmariiniga rikastatud šampoon ja palsam aitavad leevendada kuiva peanaha probleeme ning on kasutajate poolt hinnatud lausa üheks parimaks juuksepesuvahendiks võitluses kõõmaga. Tänu oma põletikuvastastele ning antibakteriaalsetele omadustele rahustab rosmariin sügelevat peanahka, aidates vähendada naha kuivust ja ketendust, puhastades peanahka õrnalt ning muutes juuksed terveks ja tugevaks. Niisamuti aitab probleemse peanaha eest hoolt kanda ka teepuu, mis on sarnaselt rosmariinile antimikroobne ning põletikuvastane, aidates hävitada kahjulikke baktereid, seenhaigusi ning olles võimas vastane ka kõõma puhul.

Peanaha punetuse ja tundlikkuse korral tuleb appi aga mõnusalt tsitruselise lõhnaga sidrunheina tahke šampoon, mis mõjub juustele lausa oivaliselt, muutes need säravaks ning hoolitsedes ka peanaha eest. Lisaks aitab sidrunhein edukalt reguleerida naha rasueritust, hoides juuksed seeläbi kauem puhtana. Kui oled kimpus aga juuste väljalangemisega, leiad leevendust Ylang-ylangist, millega rikastatud šampoon aitab vähendada juuste väljalangemist ning tasakaalustada kuiva peanahka.

 

Pin It on Pinterest