Karedad jalatallad ja lõhenevad kannad?

Suvekuudel muutub jalgade kaunis välimus ja heaolu eriti oluliseks – lahtistest jalanõudest paistvad jalad peegeldavad meie tervist. Tõhusat abi karedale, kuivale, lõhenenud ning paksenenud nahale saab jalavannist, koorimisest ning järjepidevast niisutamisest. Nurme tootevalikust leiad mitmeid tooteid, et aitavad Sinu jalgadel püsida pehmed ning kaunid.

1. SOE JALAVANN

Soe jalavann toetab naha ringlust ja pehmendab nahka. Nii on nahapaksendite eemaldamine lihtsam. Naudi jalavanni 10-15 minutit. Võid vannivette lisada ka  magneesiumihelbeid, et lõõgastav vann oleks samaaegselt ka kasulik ning täiendaks Sinu magneesiumivarusid. 

2. KOORI

Kui jalad on vannitamisest pehmed, siis võta Nurme kooriv jalaseep ning kasuta seda kandade ja talla nahapaksendite eemaldamiseks. Seebis sisalduv tugev abrasiiv eemaldab taldadelt surnud naharakud ning ka tugevad muruplekid. Jalaseep sobib kasutamiseks igapäevaselt, nii püsivad jalad puhtad ja pehmed.

Nurme kooriv jalaseep

3. KREEMITA. KREEMITA. KREEMITA.

Igapäevane järjepidev kreemitamine hoiab jalad pehmed ega lase tekkida nahalõhedel. Jalgade kreemitamisel ära kreemita varbavahesid, sest nii võib seal tekkida niiske ja soodne keskkond bakterite paljunemiseks. Kasuta näiteks Nurme toitvat kanepi-salvei kreemi. Kanepiseemneõli imendub naha sügavatesse kihtidesse ning salvei muudab naha tõeliselt pehmeks

Nurme kanepi kreem

4. ERITI KUIVADELE JALGADELE

Tõeliselt kuivadele ning lõhenenud kandadele soovitame 100% sheapähkli õli. Masseeri õhtul enne magamaminekut tihke õli jalgadele ning seejärel tõmba jalga sokid. Lase õlil mõjuda üleöö ning hommikuks on jalad mõnusalt pehmed.

Pin It on Pinterest