LOODUSLIK KOSMEETIKA, MIS PANEB SIND TÕELISELT HÄSTI TUNDMA!

Nurmel on väga oluline koht minu südames. See on lapsepõlvest pärit võlumaa, mis suutis iga kord rõõmustada, üllatada, vajadusel ka lohutada. Igal aastal tärkasid lilled ning igal aastal olid need natuke erinevad. Siiani on nurm minu jaoks rahu võrdkujuks. See on puhas loodus, muutlik taevas ning lilledest magus õhk igas hingetõmbes. Nurm on koht, kus laadida patareisid, koguda jõudu ning lõõgastuda, et alustada uue jõuga.

Nurme elustiil väärtustab kehalist ja hingelist rahulolu ning loodusega kooskõlas elamist. Usume, et õnneliku ja aktiivse elu juures on kõige olulisem oma keha kuulamine. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest! Just kõike seda soovin pakkuda Nurme toodete näol ka kõikidele inimestele. Me ei tee kompromisse koostisosade ja kvaliteedi osas. Iga seep, kreem, šampoon, õli – kõik tooted meie kaubavalikus on hoolega valmistatud, kasutades vaid parimaid tooraineid. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on meie toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Meie kliimas avokaadod, oliivid, kookosed ja sheapähklid kahjuks ei kasva.

Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni. Nurmega võid koos minna sauna või nautida lõõgastavat vanni. Nurme on arvestanud nii emade ja isadega kui mõelnud ka pere kõige pisemate peale. Erinevatel toodetel on erinev iseloom. On ju ka iga lill omanäoline ja isepäine. On unistavalt hella kummelit, jõulist kadakat, romantilist lavendlit ja pöörast kookost. Kõik õrnalt, mahedalt, puhtalt ja leebelt – vaid niipalju, et hellitada nahka ja meeli.

Panen pähe enda korjatud lilledest pärja. Kõrvus usinate mesilaste sumin. Naks-naks saab korvi kogutud värskeid taimi, mis juba õhtuks jõuavad riiulile kuivama. Igasse topsi, pudelisse ja karpi saab kaasa haaratud ka nurme vaimu ja hinge.

Meie lubadused

Julmusevaba

Oleme 100% Loomkatsete Vastu

Tõeliselt looduslik

Meie Tooted On Ausalt 100% Looduslikud

Lihtsus

Usume Lihtsusesse Ja Looduse Headusesse

Vastutustundlik

Aitame Sul Olla Hea Enda Ja Looduse Vastu