KORILANE Seedimine+ 30 kapslit

28.00

Seedimine+ – Sinu uhiuus parima seedimise toetaja, mis on välja arendatud koostöös Eesti teadlastega! Seedimine+ on innovaatiline toidulisand, mille sünergistliku toime tagavad lutserniekstrakti bioaktiivsed ühendid ja probiootiliste omadustega piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®. Lutserniekstrakt varustab inimorganismi vitamiinide ja mineraalainetega selle normaalseks funktsioneerimiseks. Probiootiline piimhappebakter omab pikaajalist toimet ja aitab kaasa soolestiku mikrobioota tasakaalu säilitamisele, mis omakorda mõjutab positiivselt inimese tervist ja heaolu.


Kasutegureid organismile:

Korilase toidulisandid on läbinud põhjalikud analüüsid mikrobioloogilise kvaliteedi ja toitainete sisalduse määramiseks.

  • Seedimine+ sisaldab 5 miljardit elusat inimese organismile omast piimahappebakterit Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®, mis omavad pikaajalist toimet ja aitavad kaasa seedetrakti mikrobioota tasakaalu taastamisele ja säilitamisele.
  • Tsink aitab kaasa normaalsele süsivesikute, makrotoitainete ja rasvhapete ainevahetusele.
  • Folaat (sh. foolhape) ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
  • Lutserniekstrakt sisaldab bioaktiivseid ühendeid, sh. vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud inimorganismi normaalseks funktsioneerimiseks.
  • Tsink aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Annustamine:

Soovituslik päevane annus on 1 kapsel päevas. Kapsleid võib tarvitada nii korraga, eraldi, enne või pärast sööki – Teie valik! Kapslikest on vastupidav maohappesusele ning kapsel avaldub peensooles, kus toimub kõige efektiivsem toitainete imendumine. Soovituslikku kogust mitte ületada. NB! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Sobilik lastele alates 10. eluaastast. Säilitamine: toatemperatuuril, kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.


Toiteväärtus:

Seedimine+ sisaldab 5 miljardit elusat inimese organismile omast piimhappebakterit Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®. INDUCIA® omadused on uuritud teaduslikes ja kliinilistest uuringutes teadusasutuskeskuse BioCC poolt.

Mis on piimhappebakterid ja miks on need olulised? 

Ligikaudu 70% inimese immuunsüsteemist on koondunud seedetrakti. Muutused seedetrakti mikrobiootas ehk bakterite koosluses mõjutavad inimese tervislikku seisundit. Kui seedetrakti mikrobioota kaotab oma tasakaalu või väheneb selle mitmekesisus, siis inimese tervis nõrgeneb.

Piimhappebakter L. plantarium INDUCIA® 

Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA® on Eestis tegutseva biokompetentsikeskuse BioCC poolt avastatud probiootiliste omadustega piimhappebakter, mille omadused on patenteeritud ja tõestatud kliinilistes uuringutes. INDUCIA® arendamise algusest kuni esimeste omaduste patenteerimiseni (2010. a Eesti patent, 2011. a Euroopa patent) kulus ligikaudu 5-6 aastat.

Päevane annus sisaldab:                      
Koostisosad 2 kapslit %NRV*
Külmkuivatatud lutserniekstrakt 400 mg
Piimhappebakter

L. plantarum INDUCIA®

5,0 x 10 000 000 000

elusat mikroobirakku

Tsink 2,5 mg 25%
Foolhape (sh. folaadid) 50 μg 25%
*Protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

10 laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: 4745010238208 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Madalaim 30-päeva hind: 28.00.

Koostis

Sisaldab: külmkuivatatud lutserniekstrakt (Medicago sativa), maltodekstriin, piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®, tsink (tsinkglükonaat), foolhape (pteroüül-monoglutamiinhape), kapsel: glaseeraine E464.

Toidulisandit Seedimine+ võivad tarvitada ka inimesed, kel esineb laktoosi- ja/või gluteenitalumatus. Toidulisand ei sisalda piima ega piimapõhiseid toorained (sh laktoosi) ega ka gluteeni sisaldavaid tooraineid. 

Pin It on Pinterest