NURME BOONUSKLUBI

Sa oled meie jaoks oluline!

Tahame Sind eriliselt tänada ja oleme just Sinu jaoks loonud Nurme boonusklubi. Vahet ei ole, kas Sa leidsid meid just paar minutit tagasi või oled meie ustav klient olnud juba pikki aastaid – meil on alati siiras rõõm, et valid Nurme.

🌿 Anname sulle esimeselt ostult -10% soodustust!*

Kui see on Sinu esimene ost Nurme e-poest, siis pakume sulle -10% soodustust! Nõnda saad soodsamalt Nurmega tutvust teha ja oma lemmikud välja valida.

Jaga meiega oma meiliaadressi ja saadame Sulle unikaalse sooduskoodi, mille saad ostukorvis maksmisel kupongi kasti sisestada ning esimene Nurme pakk jõuab üsna pea Sinuni.

*10% sooduskood kehtib ainult täishinnaga toodetele.

🌿 Alates teisest ostust saad 5% oma kogu ostusummast tagasi!

Kõikidelt korduvatelt ostudelt Nurme e-poes anname sulle 5% kogu ostusummast virtuaalset raha tagasi!

Virtuaalne raha koguneb Sinu Nurme kontole ja saad seda kasutada järgmistel ostudel, et Sinu lemmiktooted oleksid Sul alati kosmeetikakapis olemas.

NB! Kui oled juba liitunud Nurme boonusklubiga, rakendub Sinu ostule kohe virtuaalne raha tagasi boonus ja -10% sooduskoodi esimese ostu tegemiseks Sa kasutada ei saa.

🌿 Sind ootavad ka igakuised eripakkumised ja püsisoodustused!

Tea, et kui oled Nurme boonusklubi liige, siis jõuavad Sinuni esimesena uudised kampaaniatest, uutest toodetest ning eripakkumistest, et ennast iga päev hellitada.

Tee enda kehale ja loodusele pikk pai – tule liitu Nurmega juba täna!

Registreerimiseks vajuta SIIA.

Nurme loodukosmeetika