KORILANE Metsmustika ekstrakt lastele 50ml

16.00

Korilase metsmustika ekstrakt lastele on parim looduslik abivahend tugevdamaks ja hoidmaks laste head üldist tervist. Metsmustika ekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat. Ekstrakt sisaldab olulisi antotsüaniine, mis on looduslikud pigmentaineid ja mis on kasulikud antioksüdandid. Antioksüdandid võitlevad vabade radikaalide vastu, et ka kõige pisemad püsiksid parima tervise juures.


Metsmustikas on lisaks suurepärane abiline, et säilitada laste head silmade tervist ja nägemist. Teadagi veedavad lapsed üha rohkem aega ekraanide ees, mistõttu on oluline sellele tähelepanu pöörata ja teha ennetavaid samme.  Metsmustikas toetab ka laste seedimist ja teeb pisikese kõhule pai.

Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Ekstrakt on vegan, gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda alkoholi, sünteetilisi aineid, värvaineid ega säilitusaineid.

Metsmustika ekstrakt lastele tuleb 50ml klaaspudelis koos pipetiga. Ühest tootest jätkub 25 päevaks. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame tervisekuuri korrata 4-6 korda aastas. Ekstrakti võib kasutada ka igakuiselt.


Annustamine:

Tilguta 1 terve pipetitäis (20 tilka / 1ml) lapsele suhu 2x päevas hommikul ja õhtul soovitatavalt enne söömist. Loksuta pudelit enne tarvitamist. Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4C-10C (külmkapis). NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! 1-3. eluaastase lapse puhul palume vähendada päevast annust poole võrra ja konsulteerida eelnevalt arstiga.


Metsmustikate kolm olulisemat kasutegurit:

– aitab hoida laste üldist head tervist;

– aitab säilitada laste head silmade tervist;

– aitab kaasa paremale seedimisele.

9 laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: K187 Kategooriad: , Sildid: , , ,

320.00€/liiter

Madalaim 30-päeva hind: 16.00.

Koostis

Ekstrakt sisaldab puhast looduslikku metsmustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Pin It on Pinterest