KORILANE Tõhus Seedimine 100ml

22.00

Kas soovid puhastada organismi ja kiirendada ainevahetust? Korilase Tõhus Seedimine on ülimalt puhas ja tõelise väega lutserniekstrakt, mis aitab kaasa Sinu paremale seedimisele. Lutserni, mida me oma mahepõldudelt korjame, peetakse ravimtaimede eelkäijaks ning on juba iidsetest aegadest kasutatud meditsiinilistel eesmärkidel.


Lutserniekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat. Ekstrakt sisaldab eelkõige B6 vitamiini, mis aitab kiirendada ainevahetust. Rahvameditsiinis peetakse lutserni keha puhastajaks, kuna ta puhastab seedetrakti ning väljutab kehast mürk-ja jääkaineid. Lutsern aitab hoida söögiisu kontrolli all, mistõttu võib väheneda kehakaal. Lisaks aitab lutsern kontrollida ka kolesterooli ja veresuhkru taset.

Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-02 märgistust. Toode on vegan, gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda alkoholi, sünteetilisi aineid, värvaineid ega säilitusaineid.


Tõhus Seedimine on ülimalt puhas ja tõelise väega lutserniekstrakt, mis on toodetud Saaremaa idüllilises looduses. Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Ühest pudelist jätkub 12 päevaks. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele ja vajadusele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.


Annustamine:

Lisa 1 teelusikatäis ekstrakti poolde klaasi vette, jogurtisse või smuutisse ning tarbi 2x päevas enne sööki (30min-1h enne söömist). Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4-10C (külmkapis). Loksuta enne kasutamist. NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Toode on soovitatav lastele alates 10. eluaastast. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toode võib sisaldada looduslikku sadet.


Lutsern on rahvanimetuse järgi tuntud kui Kõikide Toitude Isa. Seda imetaime on juba iidsetest aegadest peale peetud kõikide ravimtaimede eelkäijaks. Ka Hiina meditsiinis on lutsern väga kõrgelt hinnatud taim. Lutserniekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalainete allikas. Lutserniekstrakt sisaldab eelkõige B6 vitamiini (29%NRV), mis aitab kiirendada ainevahetust organismis. Samuti sisaldab ekstrakt kaaliumi, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele lihaste tööle ning aitab hoida vererõhku normaaltasemel.

Rahvameditsiinis peetakse lutserni keha puhastajaks, kuna ta puhastab seedetrakti ning väljutab kehast mürk-ja jääkaineid. Lutsern aitab hoida söögiisu kontrolli all, mistõttu võib väheneda kehakaal. Lisaks aitab lutsern kontrollida ka kolesterooli ja veresuhkru taset.

10ml päevast annust sisaldab:

– B6 vitamiini 0.4mg (29%NRV*), mis aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele, valgu-ja glükogeeniainevahetusele.

– Kaltsiumi 131mg (16%NRV*)

– Kaaliumit 400mg (20%NRV*)

– Magneesiumit  25mg (7%NRV*)

– Rauda 0.2mg (1.4%NRV*)

– Tsinki 0.15mg (2%NRV*)

*NRV=Nutrient Reference Value st. võrdluskogus.

9 laos

Tootekood: K156 Kategooriad: , Silt:

220.00€/liiter

30-päeva madalaim hind:

Koostis

Tõhus Seedimine sisaldab destilleeritud vett ja hariliku lutserni (Medicago Sativa) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Kasulik lutsern kasvab meie enda Saaremaa mahepõldudel. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Pin It on Pinterest