KORILANE Luud & Sidekude 100ml

20.00

Pohlaekstrakt on õige valik, kui soovid toetada oma luude parimat tervist.

Mida vanemaks me saame seda hapramaks ning nõrgemaks jäävad ka meie luud. Seetõttu suureneb kõrgemas eas ka luumurdude risk. Luustik on meie keha tugiraamistik ning selle eest me peame hoolt kandma. Korilase pohlaekstrakt sisaldab eelkõige mangaani, mis aitabki hoida meie luid normaalsena.


Pohla kasulikud omadused ulatuvad veelgi kaugemale kui ainult luude tervis. Ekstraktis sisalduv mangaan aitab kaasa ka sidekoe normaalsele moodustumisele. Sidekude ühendab teised koed ühtseks tervikuks ja kaitseb meie elundeid.

Lisaks aitab mangaan kaasa normaalsele energiavahetusele ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Pohlaekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat.

Luud & Sidekude on kasulik pohlaekstrakt. Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele ja vajadusele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.


Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Ekstrakt on vegan, gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda alkoholi, sünteetilisi aineid, värvaineid ega säilitusaineid.

Luud & Sidekude on kasulik pohlaekstrakt. Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele ja vajadusele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt


Annustamine:

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse sisse või lisa jogurtile, smuutile ja tarbi 2x päevas. Loksusta enne tarvitamist.

Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis).

NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!


Kasulikkus

Pohlaekstrakt sisaldab mangaani (10 ml päevases annuses 1 mg / 37% NRV), mis aitab hoida luid normaalsena ning aitab sidekoe normaalsele moodustamisele. Lisaks aitab mangaan kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab kaitsa rakke oksüdatiivse stressi eest.

10 ml päevast annust sisaldab:

– Mangaan 0.073 mg (37% NRV*)

– Kaalium 23.3 mg (1.2% NRV*)

– Raud 0.06 mg (0.4% NRV*)

– Vask 0.004 mg (0.4% NRV*)

*NRV=Nutrient Reference Value st. võrdluskogus.

9 laos

Tootekood: K109 Kategooriad: ,

200.00€/liiter

30-päeva madalaim hind:

Koostis

Luud & Sidekude sisaldab pohla (Vaccinium vitisidaea) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Pin It on Pinterest