KORILANE Immuunsus C-vitamiiniga 100ml

22.00

Kas Sinu immuunsüsteem vajab lisateotust sel pimedal ja külmal hooajal? Korilase uus Immuunsus C-vitamiiniga on imemaitsev metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt, mis on Sinu parima enesetunde kaaslane igal hooajal!

Ekstrakt on eelkõige imeline loodusliku C-vitamiini allikas, mis aitab kaasa immunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Samuti mängib C-vitamiin olulist rolli kollageeni normaasel moodustamisel ja raua imendumisel.

Metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt sisaldab ka olulisel määral mangaani, mis aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Hoia enda tervis parimas vormis aasta läbi!


Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud antioksüdante, vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Põllumajandus-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Tootmisel on järgitud HACCP põhimõtteid.


Annustamine:

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse sisse või lisa jogurtile, smuutile. Loksuta enne tarvitamist. Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis). Avatud pudel säilib külmkapis 30 päeva.

NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.


Toiteväärtus:

Metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt sisaldab märkimisväärses koguses C-vitamiini (5 ml päevases annuses 32 mg / 40% NRV) ja kaaliumi (5 ml päevases annuses 0.4 mg / 20% NRV).

C-vitamiin:

  • Aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Suurendab raua imendumist.
  • Aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte, naha ja hammaste normaalseks talitluseks.
  • Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsetele psühholoogistele funktsioonidele.

Mangaan:

  • Aitab kaasa normaalsele energiavahetele.
  • Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

100 ml valmistoote valmistamiseks on kasutatud 150 g metsmustikat ja 70 g mustsõstart.

Päevane annus sisaldab                            
5 ml %NRV**
Vitamiin C 32 mg 40%
Mangaan 0,4 mg 20%
Kaalium 22,3 mg 1,1%
Antioksüdandid 25 mg
**Võrdluskogus

9 laos

Tootekood: K130 Kategooriad: ,

220.00€/liiter

30-päeva madalaim hind:

Koostis

Immuunsus C-vitamiiniga sisaldab metsmustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti, mustsõstra (Ribes nigrum L.) ekstrakti, acerola-kirsi (Malpighia emarginata DC.) pulber, agaavi (Agave L) siirup. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Pin It on Pinterest