Turblissi turbamaskid Nurme e-poes

Turbliss turbamask

Esmaspäevast alates on meie e-poe valikus saadaval ka Turblissi tooted, võimaldades Sul Nurme ja Turblissi koostöös luua endale täiuslik näohooldusrutiin! Eesti on rabade ja metsade maa, mis peidab enda põues väärtuslikku maavara – turvast. Turvas on tuntud küttematerjal ja aiandustoode, kuid lisaks sellele hoiab endas ka inimorganismile kasulikke humiinaineid. Eesti asub täpselt sellisel laiuskraadil, kus geoloogia ja ilmastikunähtuste koosmõjul on tuhandete aastate jooksul tekkinud eriline humiinhapperikas turbakiht, mille oskuslikul kasutamisel on võimalik valmistada kõrgkvaliteetset ja looduslikku kosmeetikat. 

Mida raviturvas sisaldab ja millist toimet avaldab?

Kui öelda, et turvas on looduslik kõrgtehnoloogia, siis me tõest väga mööda ei panegi. Raviturba originaalne koostis on lihtsalt niivõrd rikkalik – humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Need bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastuse ja naha normaalse funktsioneerimise. Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, puhastab, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka. Turbamaskid on sügavpuhastavad ja samal ajal ka sügavniisutavad. Albumiini sidumise toimel toimub nahas ioonide vahetuse protsess, mille käigus vahetatakse plusslaenguga ioonid negatiivsete ioonide vastu, aidates oksüdeerumise protsessi aeglustamise asemel lausa ümber pöörata ja seeläbi naharakul jälle oma algsel moelfunktsioneerima hakata.

Naha elastsuse, niiskuse ja tervise tähtsaimaks võtmeelemendiks on hüaluroonhape. Humiinained aitavad humiinhappe molekulide elutsüklit pikendada, mille toimel aeglustub nii niiskusekadu kui ka kortsukeste teke. Lühidalt öeldes – selle asemel, et lisada maski hüaluroonhapet või kollageeni, aitab turvas nahal neid aineid ise toota. Nahk püsib terve ja nooruslik.

Kuidas turbamaski õigesti kasutada?

Turbamask kantakse puhtale niiskele nahale paksu kihina ja hoitakse näonahal niiskena kuni 10 minutit, peanahal ja kehal kuni 20 minutit. Turvas paneb enamikel inimestest naha õrnalt punetama ja kihelema. See on tingitud mikrovereringe kiirenemisest ja tegemist on loomuliku reaktsiooniga. Punetus taandub umbes 20-45 minuti jooksul ja peale seda on nahk pehme, värske ja särav. Kõige olulisem tingimus turbamaski kasutamisel on hoida seda nahal niiskena. Turvas tuleb kanda niiskele nahale ja selle mahavõtmise hetkeks peab see olema jätkuvalt niiske. Kõige mugavam on maski niisutada Bioaktiivse rabatoonikuga, aga võib kasutada ka puhast vett.

Kuivades muutuvad nahale mõjuvad ravitoimelised molekulid hüdrofoobseks ehk vett-tõrjuvaks ega reageeri enam nahaga. Valest kasutamisest tingituna võibki tekkida arusaam, et turvas kuivatab nahka. Õigel kasutamisel turvas nahka ei kuivata, vaid pigem sügavniisutab. See aga ei tähenda, et peale turbahooldust ei võiks nahka niisutada ja toita hea loodusliku õli või kreemiga. Vastupidi – kõik järelhoolitsused toimivad peale turbamaski tegemist kordades paremini, kuna nahk on sügavalt puhastatud ja poorid lasevad kasulikel ainetel imenduda paremini ja sügavamale.

Turbliss toodete põhikomponent on pärit Eesti ürgloodusest ja lisaainetena kasutatavad lillevetekompleksid omavad ökosertifikaati.

 

Pin It on Pinterest