Eesti looduskosmeetika juhtiv tootja Nurme laieneb: Turblissi kaubamärk liitub meie portfelliga!

Suured uudised kõigile looduskosmeetika armastajatele! Nurme, Eesti tuntud looduskosmeetika tootja, on lisanud oma tooteportfelli Turblissi kaubamärgi. Jah, lugesite õigesti – Turbliss on nüüd osa Nurmest!

Mis see täpselt tähendab?

Turblissi lisamine meie portfelli avab uued kasvuvõimalused. See mitte ainult ei tugevda meie positsiooni turul, vaid rikastab ka meie juba niigi laia tootevalikut. Turblissi tooted koos meie armastatud neroli näosarjaga tagavad klientidele mitmekesise ja kvaliteetse valiku.

Kuidas see mõjutab meie ekspordiäri?

Turblissi toodete keskmes on kodumaine turvas. See tähendab, et meil on suurepärane võimalus eristuda rahvusvahelistel turgudel ja rõhutada kohaliku tooraine kasutamist. Nagu meie brändijuht ja kaasasutaja Marit Tiits märkis, on see suurepärane võimalus tuua esile Eesti rikkust.

Mis on meie suur eesmärk?

Meie visioon on olla Eesti suurima sortimendiga turbatoodete tootja! Oleme pühendunud kvaliteetsetele ja looduslikele ilutoodete pakkumisele, olles samal ajal jätkusuutlikud ja loodussõbralikud.

Kus me praegu asume?

Meie ettevõte, mis alustas tegevust 2009. aastal, on pidevalt kasvanud ja arenenud. Eelmisel aastal kolisime suurele tootmispinnale Tapa linna, mis annab meile rohkem ruumi ja võimalusi uute ideede elluviimiseks. Oleme uhked, et Turblissi tooted on nüüd osa meie tootmisliinidest ja jõuavad paljudesse kodudesse üle Eesti ja Euroopa.

Püsige lainel!

Kuna Turblissi kaubamärk on nüüd osa meie põnevast tooteportfellist, võite oodata mõningaid arenguid ja uuendusi. Meil on juba plaanis uued kombinatsioonid, tootearendused ja eripakkumised, mis kindlasti rõõmustavad nii vanu kui ka uusi kliente. Jälgige meid meie ametlikul veebisaidil ja sotsiaalmeediakanalitel, et olla esimeste seas, kes kuulevad uudiseid ja pakutavatest eripakkumistest!

Loe turba kohta lähemalt siit!

 

Pin It on Pinterest