SUURED UUDISED – Sa ei taha neist ilma jääda!

Nurme looduskosmeetika

Aprill 2021 on suurte uudiste aeg! Nimelt hõikasime 1.aprillil välja 3 suurt uudist, mis Nurmet ning meie suuri fänne lähiajal ees on ootamas. Ei, me ei teinud aprillinalja 🙂 Kirjutame nendest kõigist nüüd veidikene lähemalt.

Nurme kreemUudis number 1: LETTIDELE JÕUAB NURME UUS NÄOHOOLDUSSARI.

Just nii! See on ilmselt üks enim positiivset vastukaja saanud uudis, sest Nurme 100% looduslikku näohooldussarja on oodatud ja küsitud juba palju aastaid. Sellel suvel jõuab see viimaks poelettidele!

Näohooldussarjast leiad endale mitmeid tooteid nii niisutamiseks, meigi eemaldamiseks, toniseerimiseks, puhastamiseks ning lisaks ka näomaski aktiivsöega, mis enim rõõmustab kindlasti just probleemse ning kuiva näonahaga inimesi. Nurme näomask

Veidikene tuleb veel varuda kõige selle katsetamiseks kannatust. Selleks, et uudis näohooldussarja müügiletulekust jõuaks Sinuni esimesena, liitu meie uudiskirja saajatega (lehe allosas saad saata sooviavalduse).

Uudis number 2: NURME AVAB OMA SHOWROOMI

Nüüd võivad rõõmustada eelkõige Tallinna nurmelannad. Just Tallinnas Suur-Sõjamäel (Ülemiste keskusest paraja 5 minutilise autosõidu kaugusel) avab Nurme oma esindussalongi. Samasse kohta kolib ka meie ladu, mis tähendab meie e-poe kliendi jaoks seda, et siis on võimalus oma tellimustele juba samal päeval järele tulla (esialgu vaid nädala sees tööpäevadel, nädalavahetustel mitte). Lisaks saad kohapeal tutvuda kogu meie kaubavalikuga, võrrelda erinevate lummavate lõhnadega kreeme ja šampoone või osta lähedastele kinkekomplekte.

Nurme poodKuid mitte ainult – meie ruumides hakkavad toimuma ka erinevad põnevad ja harivad töötoad, kus saad osaleda üksi, sõbraga või hoopis suurema sõbrannade seltskonnaga. Saame rääkida meie põnevatest iluõlidest ning panna kokku Sinu personaalse näohooldusõli; või hoopis tutvuda eeterlike õlide aroomteraapilise maailmaga. Mõtteid on meil palju ning põnevaid teadmisi, mida kõigi Teiega jagada, samuti palju.

Siit jõuame edasi meie järgmise suure uudiseni.

Uudis number 3: 16.JUUNIL AVAME ZERO WASTE LETI NING REFILL-JAAMA

Meie püsikliendid juba teavad, et Nurme armastab zero waste elustiili ning tunneb suurt vastutust looduse ja keskkonna säästmisel. Oleme oma tootevalikusse lisanud üha rohkem pakendivabasid või loodustsäästvas kartongis pakendis tooteid. Lisaks on võimalik soetada täitepakendid olemasolevate šampoonide, palsamite, dušigeelide ning kätepesuseepide plastpudelite täitmiseks. Ka kõigi e-poest tellitud pakkide transportimisel kasutame pakkematerjaliks teise ja kolmanda ringi „prügi“, mis on jõudnud meieni korduvringlusest.Nurme taaskasutab

Sellel suvel astume aga veel ühe suure sammu – nimelt on Nurme rahvusvahelise Refill Day üks co-hoste Eestis ning selle raames avame 16.juunil oma esinduspoes zero waste leti ning refill jaama! See tähendab, et kohapealt saad osta kõiki meie seepe pakendivabalt ning lisaks saad enda anumasse osta meie šampoone, dušigeele ja kätepesuseepe. Kõlab ju imeliselt, ja nii keskkonnasõbralikult!

Rahvusvahelise Refill Day raames käib Eestis korduskasutamise kampaania, mis ühest küljest tõstab esile ettevõtteid nagu Nurme, kes korduskasutust propageerivad, ning teisest küljest kutsub inimesi üles märkama korduskasutuse võimalusi meie ümber. Liitu 16.juuni üritusega Facebooki lehel SIIT ning hoia ennast kõige toimuvaga kursis.

Pin It on Pinterest