Kinkekarp “Hellita end hellemini”

35.00

Kinkekomplekt sisaldab turbamaski tundlikule nahale (150ml) ja rabatoonikut (100ml).


Kaunis 2-astmeline näohoolduskomplekt “Hellita end hellemini” tundlikule nahale ja kõikidele nahatüüpidele. Puhas Eesti loodus kinkekarbis.


Bioaktiivne turbamask sisaldab puhast mikroniseeritud balneoloogiline turvast, mille koostisosadeks on bioaktiivsed humiinhapped – humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastuse ja naha normaalse funktsioneerimise. Toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi. Kiirendab naha ainevahetust, ergutab, elustab nahka.


Rabatoonik on naturaalne toode puhtast Eesti loodusest. Toode on ainult mehaaniliselt filtreeritud ja säilitab endas turbaveele omast ainulaadset nahka hooldavat bioaktiivsete ainete kompleksi. Õige turba- või rabavesi on värvuselt tumekollane või lausa pruun, kuna sisaldab samuti juba turbamaskidest tuntud humiinaineid. Rabatoonik on tumedas klaasist pudelis ja mugava spreipumbaga. Seda on kerge kaasas kanda ja kasutada nii vatipadjal kui ka näole piserdatuna. Lisaks muudab juuksed ja habemed mõnusalt pehmeks. Toode on lõhnatu.

3 laos

Tootekood: T831 Kategooriad: , , , , Sildid: ,

Madalaim 30-päeva hind: 35.00.

Koostis

Mask
Ingredients: Peat

Toonik
Ingredients: Peat Water, Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate (and) Aqua

Pin It on Pinterest