Annetus Ukraina sõjapõgenikele

2.0050.00

UKRAINA HEAKS 💙💛

Nurme looduskosmeetika on Eestisse saabunud Ukraina sõjapõgenikele jaganud tuhandeid hügieenitooteid. Abivajajate hulk on aga endiselt väga suur ning seetõttu oleme loonud oma e-poodi lahenduse, mille abil kõik heategijad saavad aidata meil hügieenitooteid veelgi suuremas mahus valmistada.. Sest üheskoos suudame rohkem!


Tehes annetuse Nurme e-poe kaudu võid olla kindel, et Sinu toetus jõuab 100% ulatuses otse abivajajateni. Kogutud annetuste eest valmivad Nurme tootmises järgmised hügieenitooted:

  • dušigeel
  • šampoon
  • juuksepalsam
  • keha- ja kätekreem

Kõik tooted on Nurmele omaselt looduslikud ning lõhnastatud sidrunehina eeterliku õliga. Kõik tooted sobivad kasutamiseks naistele, meestele kui ka lastele.


Kuidas saan annetada?

Vali vaid sobivas suuruses annetussumma ning lisa see ostukorvi. Võimalik on teha annetus summades 2€-50€ (soovi korral saad annetussumma ostukorvi lisada ka mitu korda). Kõik tehtavad annetused kogutakse kokku ning panustatakse täies ulatuses Ukraina toodete tootmiseks. NB: annetussummat ei arvestata TASUTA TARNE ALATES 45€ hulka. 

Nurmel teeb koostööd põgenike keskustega ning koordinaatoritega üle Eesti, et korraldada valmistoodete jagamine otse abivajajatele.

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: - Kategooriad: ,
Koostisosad
Annetuse summa

2€, 5€, 10€, 20€, 50€

Pin It on Pinterest