Bioaktiivne kooriv kehamask 250ml

12.50

Kehamask kiirendab naha ainevahetust, parandab naha verevarustust, väljutab kudedest jääkaineid ja niisutab nahka. Bioaktiivsed toimeained mõjutavad tselluliidi koldeid ning aitavad naharakkudel normaalselt funktsioneerida. Puhas meresool toimib vettväljutavalt. Peened kvartsiterad eemaldavad surnud naharakud ja aitavad muuta naha pehmeks ning siledaks. Maskina kasutades sobib hästi ka kehal olevatele psoriaasi ja ekseemi laikudele.


  • Kiirendab naha ainevahetust
  • Parandab naha verevarustust
  • Väljutab kudedest jääkaineid ja niisutab nahka
  • Eemaldab surnud naharakud

KASUTAMINE: Kanna mask märjale nahale ja hoia nahal niiskena 10-20 minutit või masseeri nahka niiske turbaga 1-3 minutit. Hoidke turvas koorimise ajal võimalikult niiske piserdades seda veega või kasutades Bioaktiivset rabatoonikut. Mask ei tohi nahal ära kuivada! Maski võib soovi korral katta kilega, et kiirendada termaalprotsessi, mille läbi lõhustatakse nahaaluseid rasvarakke. Loputage põhjalikult. Kerge punetus tuleneb mikrovereringe kiirenemisest ja taandub kiiresti. Sobib kasutamiseks saunas. Kasuta 1-2 korda nädalas.

14 laos

Tootekood: T282 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

50.00€/liiter

Madalaim 30-päeva hind: 12.50.

Koostis

Ingredients: Peat*, Peat Water, Quartz Beads*, Sea Salt, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Mask on valmistatud eestimaisest raviturbast ja Eesti liivakoobastest pärit kvartsiteradest.

Pin It on Pinterest