Magneesiumihelbed jalavannideks 60 g

1.50

30-päeva madalaim hind: 1.05

Magneesiumihelbed uues pisikeses 60 g pakendis. Mugav katsetamiseks või reisile kaasavõtmiseks. Suurema paki magneesiumihelbeid leiad SIIT.


Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid. Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud.


Kõige kiirem ja efektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu- näiteks tehes jalavanne, kuhu on lisatud magneesiumkloriidi helbeid. Vanniveele lisatud magneesiumihelbed imenduvad poorsesse marrasnahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse, kus magneesiumi toime on kõige vahetum.

Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini tervendada. Piisav magneesiumikogus organismis aitab leevendada lihaskrampe ja lõdvestab neid, parandab une kvaliteeti ja hõlbustab uinumist. Lähemalt saad magneesiumi kohta lugeda SIIT.


Laste kasvuvalud on sage probleem, mis muudab väikelapsi just öösiti rahutuks. On täheldatud, et valu tabab last sagedamini just pärast aktiivset päeva ning kasvuvalusid saab leevendada näiteks soojakotti valutaval kohal hoides, valutavat kohta masseerides või tehes lapsed jalavanni magneesiumihelvestega. Magneesiumiga jalavann pakub kiiret leevendust valule ning toob rahulikuma une.


KASUTAMINE

 • Jalavanniks: Lahustage 150 g (umbes klaasitäis) helbeid soojas vees, pange jalad vette ning lõõgastuge vähemalt 20 minutit.
 • Üle keha vann: Lahustage 250g helbeid soojas vannivees ja lõõgastuge vähemalt 20 minutit.

Nädalas soovitatakse võtta 2-3 magneesiumivanni jalgadele või üle keha. Vajaduse korral võite seda teha tihedamini.

Magneesiumihelbeid võib kasutada igas vanuses, samuti raseduse ja imetamise ajal. Laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada- nende päevane vajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel. 

100g magneesiumihelbeid sisaldab 12 g puhast magneesiumi.

Laost otsas

Kas soovite saada teavitust, kui see toode on tagasi laos?

Tootekood: 4742763008140 Kategooriad: , , , , , Sildid: ,

25.00€/kilogramm

Koostis

Ingredients (Koostis): Magnesium Chloride (47%)

Arvustused (3)

3 arvustust tootele Magneesiumihelbed jalavannideks 60 g

 1. Marianne

  1-2 korral ei saanud aru kas üldse toimib., Kuid juba pärast 3ndal korda kui jalgades lihas krambid möjub väga hästi ja leevendab: kindlasti jätkan kasutamist.

 2. Evely P.

  Väga hea on teha jalavanne,värskendab ja mõjub hästi.

 3. helle

  Väga rahul ka selle tootega

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest