ÖKO kõik-ühes nõudepesumasinatabletid 25tk

6.50

Ka masinatega tuleb käituda sõbralikult ja heaperemehelikult. Eriti kuna viiekümne aasta pärast on ilmselt nemad need, kes otsustavad, kuidas meiega käituda. Mõtle, kui elad aastal 2070 mõnusat tuleviku-pensionäri elu ja järsku on vana nõudepesumasin sul ukse taga ja nõuab aru, miks sa talle endistel aegadel igasugu sodi sisse söötsid.

Ja kui me juba sodi söömisest räägime, siis võta teadmiseks, et kõik nõudepesumasinates kasutatud vahendid jõuavad otsapidi nii sinu kui ka Läänemere kalade organismi. Selliseid nigelaid olukordi saad vältida Mulierese ÖKO nõudepesutablettidega, mis on kemikaalidest ja plastikümbristest priid. Lisaks pole meie pesutablettidega vaja kasutada eraldi soola.

NB! Tablettide “kilest” ümbris on vees lahustuv. Enne tableti masinasse panemist pole vaja seda eemaldada!


Kas teadsite, et võrreldes käsipesu masinpesuga kasutate 2,5 korda vähem energiat ja 3,5 korda vähem vett. Ökonoomse pesutsükkli korral töötab nõudepesumasin kauem, kuid säästab elektrit 30-40%.
Mulieres ECO Nõudepesumasina tabletid on 98% looduslike koostisosadega.
Tabletid on ECOCERTi poolt sertifitseeritud.


Tabletid ei sisalda fosfaate, fosfonaate, lõhna- ja värvaineid.
Kõik ühes tabeltid ei vaja eraldi loputusvahendi või soola kasutamist. Pakend on 100% taaskasutatav


Looduslikel nõudepesumasina tablettidel on kvaliteetsed pesemis- ja loputusomadused, eemaldades ülimalt tõhusalt raskesti eemaldatavad ja kuivanud plekid ning seda ka roostevaba teraselt ja klaasilt andes neile brilliantse läike.


Mulieres Eco Nõudepesumasina tabletid on efektiivsed alates 45 kraadist ja ka lühikese pesutsükli korral.


Mulierese naturaalsed, kompaktsed ja sertifitseeritud nõudepesumasina tabletid tagavad jätkusuutlikuma eluviisi. Tablettide tootmisel ei kasutata vett, ei teki reovett ega õhu ja pinnase saastet.16-grammine kompaktne nõudepesumasina tablet aitab optimeerida toote pakendamist, võttes see läbi vähem ruumi nii laos, kaupluse riiulis kui ka kodu kapis. Kompaktsus aitab vähendada ka transpordist tekkivat saastet.


Keskkonnast hoolimisel kasutage nõudepesumasinat täiskoormusega, peske madalaima temperatuuriga pesutsüklil ja järgige annustamisjuhiseid.


Kasutamiseks ettevaatust: Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kanda silma-/näokaitset.

Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätka loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördumisel võtta kaasa toote pakend või etikett. Säilitada temperatuuril all 40°C. Sisaldab ensüüme. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Laost otsas

Kas soovite saada teavitust, kui see toode on tagasi laos?

Tootekood: 4744325010127 Kategooriad: , Sildid: , ,

406.25€/kilogramm

Madalaim 30-päeva hind: 6.50.

Koostis

≥5 – <15% hapnikupõhised valgendusained; <5% mitteioonsed, anioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid; sekvestrandid; karbonaatsoolad; silikaadid,naatriumkarboksümetüül-inuliin; taimse fermentatsiooniga saadud kontsentreeritud ekstrakt; tetraetsetüületüleendiamiin (TAED); soolad; naatriumglükolaat; glütseriin.

Pin It on Pinterest