Looduslik nõudepesuvahend Fresh Citrus 1000 ml

12.97

30-päeva madalaim hind: 9.99

Õige on tõdeda, et puhta taldriku ja klaasi saab ainult loodusliku nõudepesuvahendiga. Miks? Sest sünteetilisi tooteid kasutades katad oma nõud pehmelt öeldes ebatervisliku sodiga, mis tahes-tahtmata satub süües-juues ka sinu organismi. Nõusid pestes saadad aga sedasama sünteetilist jama torude kaudu loodusesse.
Mulierese looduslik nõudepesuvahend on hea nii su nõudele, su perele kui ka meie kallile loodusele, sest ei sisalda kahjulikke kemikaale ega sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid.


Taastäitmine võimaldab klaaspudelit korduvalt kasutada, vähendades tarbetult jäätmeid.

Mulieres 1 L nõudepesuvahendi täitepakist saab klaaspudelit täita 4 korda .


99,7% looduslikke koostisosi sisaldav Mulieres nõudepesuvahend eemaldab kergesti rasva ja teeb nõud säravaks. Nõudepesuvahend ei sisalda kahjulikke kemikaale, sünteetilisi värvi- ega lõhnaaineid.


Kasutamine:
Kanna pumba abil nõudepesuvahendit pesusvammile ja pese nõud. Soovituslik kogus 5 liitri vee kohta: Mustad nõud: 5 ml toodet, rasvased nõud: 10 ml toodet. Tõhusaks nõude pesemiseks ning vee ja energia säästmiseks soovitame nõusid pesta kausis. Väldi vee raiskamist ja kasuta soovitatud kogust.

Mulieres 1 L nõudepesuvahendi täitepakist saab klaaspudelit täita 4 korda = 520 kasutuskorda!

7 laos

Tootekood: M424 Kategooriad: ,

0.01€/liiter

Koostis

> 30% vesi, < 5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, amfoteersed pindaktiivsed ained, eeterlik õli, toidusool, happesuse regulaator, tsitraal. Tsitraal on eeterlikes õlides looduslikult leiduv koostisosa.

Pin It on Pinterest