Küünal Grapefruit

12.95

Nurme sojavahast lõhnaküünal GRAPEFRUIT / GREIP

145g Põlemisaeg 35h


Nurme sojavahast küünal, mis ei sisalda lisaaineid. Sojavaha on just keskkonnateadlike inimeste lemmik, kuna see ei ole valmistatud petrooleumist, nagu parafiiniküünlad. Samuti ei suurenda sojaküünalde põletamine atmosfääri süsinikdioksiidi taset.

Küünla valmistamisel on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti, mis on välja töötatud spetsiaalselt naturaalsest vahast küünaldele ning tänu millele põleb küünal puhta leegiga.


Ühe noodiga: Rubiinpunane greip


Nurme lõhnaküünlad on valmistatud eeterlike õlide ning süsteetiliste õlide segust, mis on spetsiaalselt küünalde jaoks mõeldud ning sobivad kokku vaha, kõrge temperatuuri ja põlemisega. Küünlad on valmistatud käsitööna Eestis.


Oluline: 

Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. Kustutage küünal kellukakujulise summutajaga. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Enne järgmist põletamist eemaldage söestunud tahi osa. Ärge põletage küünalt järjest üle 3-4 tunni. Põletamise ajal asetage küünal kuumakindlale alusele ning eemale kergesti süttivatest esemetest. Olge ettevaatlikud põleva küünla liigutamisel – klaas võib olla kuum.

Olge ettevaatlikud kui küünla läheduses on lapsi või koduloomi. Vältide tuuletõmbust küünla juures ning ärge jätke põlevat küünalt kunagi järelvalveta.

 

>50 laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Tootekood: 4742763009024 Kategooriad: , , , Silt:

89.31€/kilogramm

Madalaim 30-päeva hind: 12.95.

Koostis

Sojavahast küünal 145g

Arvustused (2)

2 arvustust tootele Küünal Grapefruit

  1. Kairit R.

    Väga hea lõhnaga, naturaalne.

  2. Külli

    Tekitab koju mõnusa, hubase lõhna.

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest