Kinkekomplekt “Magneesium”

19.95

Magneesium kinkekomplektis – Nurme kõige populaarsem kinkekomplekt, mis on hea kingitus näiteks vanaemale, emale/isale, tervsesportlasest sõbrale või elukaaslasele.

Komplektis on 100ml Magneesiumiõli ja 700 Magneesiumkloriidihelbed jalavannideks.


Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid on pärit Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud. Kõige kiirem ja efektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu– näiteks tehes jalavanne, kuhu on lisatud magneesiumkloriidi helbeid. Vanniveele lisatud magneesiumihelbed imenduvad poorsesse marrasnahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse, kus magneesiumi toime on kõige vahetum.

Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini tervendada. Piisav magneesiumikogus organismis aitab leevendada lihaskrampe ja lõdvestab neid, parandab une kvaliteeti ja hõlbustab uinumist.

KASUTAMINE

 • Jalavann: Lahustage 150 g (umbes klaasitäis) helbeid soojas vees, pange jalad vette ning lõõgastuge vähemalt 20 minutit.
 • Vann: Lahustage 250g helbeid soojas vannivees ja lõõgastuge vähemalt 20 minutit.

Nädalas soovitatakse võtta 2-3 magneesiumivanni jalgadele või üle keha. Vajaduse korral võite seda teha tihedamini.

Magneesiumihelbeid võib kasutada igas vanuses, samuti raseduse ja imetamise ajal. Laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada- nende päevane vajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.

100g magneesiumihelbeid sisaldab 12 g puhast magneesiumi.


Otse nahale pihustatud magneesiumiõli imendub poorsesse marrasknahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse. Nõnda ei jõua magneesium seedesüsteemi, kust paljud toitained ei imendugi.

KASUTAMINE

pihusta 5–10 korda kogu kehale ja masseeri sisse. Hea on kasutada õli pärast dušši või vanni, kuna nahk on siis soe ja poorid avatud, mis aitab magneesiumil paremini imenduda.

Mitte kanda haavadele ega tundlikele piirkondadele, näiteks silmade ümbrusse. Õli tuleks eelkõige kanda liigestele ja lihastele ning teistesse muret tekitavatesse kohtadesse. Võib kasutada ka raseduse ajal.

Õli võib kasutada igas vanuses, kuid laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada – nende päevane magneesiumivajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.

Kaheksa pihustust magneesiumiõli sisaldab umbes 100 mg puhast magneesiumi.


Magneesiumikipitus.

Esimesel kasutuskorral võite tunda kerget kihelust või kipitust. See võib olla märk organismi magneesiumipuudusest ja tuleneb magneesiumi kiirest imendumisest nahka. Regulaarse kasutamisega kipitus taandub. Kuna magneesium hakkab kohe imenduma, võib nahka pärast õli sissemasseerimist rätikuga kuivatada.


Loe imelisest magneesiumist lisaks veel SIIT!

36 laos

Tootekood: 4742763008881 Kategooriad: , , Sildid: ,
30-päeva madalaim hind:

Koostis

Magneesiumõli

Ingredients: Aqua, Magnesium Cloride (31%)

Magneesiumihelbed

Ingredients: Magnesium Chloride (47%)

Arvustused (3)

3 arvustust tootele Kinkekomplekt “Magneesium”

 1. ..

  Ostsin toode endale, kuna meeldis väga, siis ostsin ka emadepäevaks emale ja ämmale, ämmale oli toode juba varasemalt tuttav, kuna kasutas seda ja oli väga rahul!

 2. Tiina

  Super armsalt pakitud kingitus!

 3. Ave

  Teenindus kiire. Pakend kena. Olen veel vähe pruukinud. Seega tulemuslikkusest veel vara rääkida. Pole ka tõsist igapäevast probleemi. Pigem ennetus rohkem. Aga visuaalne külg on muljetavaldav.

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest