UUS! Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga 100ml

9.95

Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga.


Enda hügieeni eest hoolitsemiseks peaks olema sinu esmane valik käte pesemine sooja vee ja seebiga, tehes seda vähemalt 20-30 sekundi vältel. Mida aga teha olukorras, kui vett ega seepi pole käepärast? Näiteks olles autosõidul või just väljudes poest. Või hoopis lennureisil? Sa ju tead, millisesse ohtu mittesanitaarselt hooldatud käed sind ja sinu pere panevad?


Käte tihe puhastamine alkoholiga võib olla kätele väga kurnav ja kuivatav. Ilmselt pole eestlast, kes seda sõna otseses mõttes omal nahal tundnud poleks. Just sellest tulenevalt võttis Nurme naiskond nõuks töötada välja selline kätepuhastusvahend, mis oleks nahale sõbralik. Puhastaks ja pehmendaks nahka samaaaegselt.


Alkoholi sisaldus 80%, taimne glütseriin ja Pro Vitamin B5 garanteerivad täieliku hügieeni ja käte pehmuse. Ütleme ausalt, et tunne on nagu oleks käsi kreemitanud, aga ilma selle esialgse kleepuva ja rasvase tundeta. Kui sa seni hoidsid ühes taskus kätepuhastusvahendit ja teises kreemi, siis see pole enam vajalik. Nurme kätepuhastusvahend ei kuivata sinu nahka. Päriselt!


Et käte puhtana hoidmine oleks elamus ja kutsuks seda tihedamini tegema, on Nurme kätepuhsatusvahendisse lisatud ka jumalikult lõhnavad looduslikud eererlikud õlid. Pärast seda, kui alkohol on aurustunud ja teinud oma töö, pääsevad lendu imelised aroomid, mis jätavad kätele hea lõhna ja panevad sind soovima seda uuesti ja uuesti nautima. Nurme püsikautajad juba teavad, millest me räägime.


Kuidas kasutada?

Pihusta segu otse kätele  3-4 korda ja hõõru hoolikalt vähemalt 20-30 sekundit sõrmede ümber ja vahelt.  Soovitavalt hoia käsi sellel hetkel endast eemal, et alkohol ninna ei tungiks. Pärast korralikku sissehõõrumist on alkohol teinud oma töö ja sa tunned jumalikku eeterlike õlide lõhna. Naudi ja jaga oma avastust teistega!


Hoiatuseks! Kätepuhastusvahend on ainult välispideseks kasutamiseks. Kui su nahk on kahjustunud või marraskil, siis ära selle koha peale pihusta. Kui tunned ärritust, lõpeta kasutamine (suur alkoholi kogus või eeterlikud õlid ei pruugi olla sinu jaoks). Ära jäta toodet päikesevalguse kätte, see on süttimisohtlik. Alla 6- aastased lapsed peaks käte puhastamise protseduuri viima läbi koos täiskasvanud inimesega.


Pilt on illustreeriv. Pakendi kuju ja disain võivad muutuda.

Pakend on valmistatud ümbertöödeldavast HDPE plasikust.

Nurme soovitab:
* vii tühjaks saanud pakend kindlasti pakendikonteinerisse
* ära anna tarbimisrallile liigset hoogu ning kasuta kosmeetikatoode lõpuni ära


Loe Nurme nõuandeid, mida teha tühjade kosmeetikapakenditega SIIT!

Laos

Tootekood: 4742763002643 Kategooriad: , , ,
Koostis

INCI: Alcohol, Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate , Panthenol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Linalool*, Limonene*.

* Occurs naturally in essential oils.

×