Aroomi difuuser MILAN (AATOM-11) USB

24.50

Difuuser on eeterliku õliga töötav aroomi- ja valgusteraapia seade, mis aitab leevendada füüsilist ja vaimset pinget. Ideaalne kasutada koos Nurme eeterlike õlidega


Difuuseri korpusel on puidu imitatsiooniga põhi ja valgust läbikumav kate, mis loovad sellest kauni sisustuselemendi. Difuuserit on lihtne kasutada 2 nupu abil:

  • sisse- ja väljalülitamise nupp
  • valgustus (lülitab sisse LED valgustuse, võimalik. valida 7 värvi vahel vastavalt meeleolule)
  • töötab elektritoitel
  • veepaagi maht on 120ml ning difuuser lülitub automaatselt välja, kui veepaak saab tühjaks
  • Oluline: Aurustumine kohandub vastavalt toatemperatuurile, õhuniiskusele ning -liikumisele. Seetõttu on difuuserist väljastatav auru hulk ning tihedus muutuv. Aur ei pruugi olla alati nähtav.
  • NB! Adapter ei ole komplektis

Difuuserisse soovitame panna filtreeritud vett – sedasi pikendad Sa oma difuuseri eluiga ning hoiad selle kaunist välimust. Fitreerimata vesi tekitab katlakivi ning seetõttu pead Sa veeanumat sagedamini pesema.


Eeterlikud õlid ja kodune aroomiteraapia aitavad meele positiivsena hoida ning leevendada füüsilisi vaevusi. Paljud eeterlikud õlid on antibakteriaalsed ja viirustevastased ning sobivad erinevate tervisehädade ennetamiseks. Kodustes tingimustes ise aroomiteraapiat praktiseerida ei käi kellelegi üle jõu. 

Loe lähemalt eeterlikest õlidest ja aroomteraapiast ka Nurme blogist SIIT!

27 laos

Tootekood: AW30 Kategooriad: , ,
30-päeva madalaim hind:

Pin It on Pinterest