Aroomi difuuser 500ml

54.32

Difuuser on eeterliku õliga töötav aroomi- ja valgusteraapia seade, mis aitab leevendada füüsilist ja vaimset pinget. Ideaalne kasutada koos Nurme eeterlike õlidega. 


Difuuseri korpusel on puidu imitatsiooniga põhi ja valgust läbikumav klaasist kate, mis loovad sellest kauni sisustuselemendi. Difuuserit on lihtne kasutada 3 nupu abil:

  • sisse- ja väljalülitamise nupp (taimer on võimalik seadistada 1h, 3h, 6h)
  • valgustus (lülitab sisse LED valgustuse, võimalik. valida 7 värvi vahel vastavalt meeleolule)
  • udu koguse määramine
  • töötab elektritoitel
  • veepaagi maht on 500ml ning difuuser lülitub automaatselt välja, kui veepaak saab tühjaks
  • Oluline: Aurustumine kohandub vastavalt toatemperatuurile, õhuniiskusele ning -liikumisele. Seetõttu on difuuserist väljastatav auru hulk ning tihedus muutuv. Aur ei pruugi olla alati nähtav.

Difuuserisse soovitame panna filtreeritud vett – sedasi pikendad Sa oma difuuseri eluiga ning hoiad selle kaunist välimust. Fitreerimata vesi tekitab katlakivi ning seetõttu pead Sa veeanumat sagedamini pesema.


Eeterlikud õlid ja kodune aroomiteraapia aitavad meele positiivsena hoida ning leevendada füüsilisi vaevusi. Paljud eeterlikud õlid on antibakteriaalsed ja viirustevastased ning sobivad erinevate tervisehädade ennetamiseks. Kodustes tingimustes ise aroomiteraapiat praktiseerida ei käi kellelegi üle jõu ning difuuser on selleks parim abiline. 

Loe lähemalt eeterlikest õlidest ja aroomteraapiast ka Nurme blogist SIIT!

Laos

Tootekood: 5411397124791 Kategooriad: , , , Sildid: , ,
Arvustused (1)

1 arvustus tootele Aroomi difuuser 500ml

  1. Sirje

    Väga meeldib. Võrreldes minu eelmise difuuseriga, mis läks eelmine aasta mingil põhjusel katki on see palju vaiksem. Klaasist kate on piisavalt raske, et kass seda ümber ei jaksa ajada

Lisa arvustus

Pin It on Pinterest

×