Kus on Nurme uus näohooldussari?

Nurme näohooldussari

Kevadel hõikasime suure elevusega välja uudise, et suve lõpus jõuab lettidele kauaoodatud Nurme näohooldussari. Kuigi ametlikult on suve lõpuni on veel mõned päevad aega, täitub meie postkast siiski igapäevaselt ootusärevate klientide kirjadega. Täna peame paraku teatama, et suve lõpuks Nurme näohooldussari siiski valmis ei saa. Mis siis täpsemalt juhtus?

Alustame päris algusestNurme näohooldussari

Mõte Nurme näosarja loomisest on Mariti mõtetes olnud juba aastaid. Tema eesmärgiks on luua kõrgtasemeline ning täiuslik näotoodete sari, mis päriselt toimib. Seetõttu nõudis ettevalmistus selle loomiseks väga suures mahus eeltööd. Suuremaks tööks läks just selle aasta alguses, mil Nurmes alustas tööd tootearenduse spetsialist, kes hindab kosmeetikatoodete terviseohutust, kontrollib iga üksikut koostisosa ning järgib kehtivaid nõudeid. Just tema hakkas kokku panema retsepte uutele näosarja toodetele. Üks tootearendus võib võtta väga palju aega, meie seadsime aga sihi kõrgele ning võtsime eesmärgiks tulla korraga välja 7 näotootega. See tähendab kogu näohoolduseks vajalikku tootearsenali – puhastamiseks, toniseerimiseks ja niisutamiseks. Suurte eesmärkide saavutamiseks töötas meie tootearenduses esmakordselt nii suur meeskond ning meie ootused muudkui kasvasid. 

Samal ajal, kui laboris käis tootearendus, tegelesime pakendite kujundusega. Mariti ideedest pani disainer kokku esialgsed kavandid, mida võrdlesime ja katsetasime juba poeriiulitel. Sel hetkel tundus, et kõik läheb plaanipäraselt ning just seetõttu otsustasime peale kaalumist 1.aprillil välja hõigata kauaoodatud uudise, et Nurme näosari jõuab viimaks poelettidele juba selle suve lõpuks. 

Milline on oodatav Nurme näosari?Nurme näohooldussari

Saabuv Neroli näosari sisaldab neroli õli (mõruapelsinipuu õitest) ja kirevilja (passion fruit) ekstrakti. Neroli eeterlik õli on tõeliselt eksklusiivne ning lummava lõhnaga, millel on väga palju häid omadusi nahale. Meie näotoodetesse on lisatud ka hüaluroonhapet, c-vitamiini ning erinevaid ekstrakte, mis aitavad kaasa naha kollageeni tootmisele ning muudavad naha pinna siledaks ja  ühtlaseks. Kõik meie tooted läbisid ka dermatoloogilised testid, mis tähendab, et need on sobilikud ülitundlikule nahale. “See tõstab saabuva näosarja apteegikosmeetika tasemele ning annab meie kliendile kindlustunde, et see on õrn ja sobiv erinevas vanuses ning erineva nahatüübiga naistele” räägib Marit. 

Aga mis siis juhtus?

Meie suurtele õnnestumistele järgnesid tagasilöögid. Esiteks – osad laboriseadmetes ideaalselt valminud toodetest põrusid katsetustel, kui testisime neid oma suurtes tootmismasinates. Suurimaks probleemiks sai just toodete tekstuur, mis ei vastanud enam meie nõudmistele. Teiseks – meie hea disainer, kes pikalt Nurmega töötanud, võttis vastu uued väljakutsed ning nii ei saanud ka tootedisain lõplikult valmis. Viimaks tuli ootamatu tagasilöök ka tooraine osas – üks näosarja võtmekomponendiks olev koostisosa oli tootmisest maas ning sellele asenduse leidmine ülimalt keeruline. Kuna ühe komponendi väljavahetamisel tuleb teha kõik uued stabiilsus- ning dermatoloogilised testid, võite juba eeldada, kui suur oli meie nördimus. Suve teises pooles olime jõudnud tagasi algusesse ning sel hetkel sai selgeks, et septembriks näosari siiski lettidele ei jõua. Nurme näohooldussari

Loomulikult hakkasime koheselt kõigile tekkinud probleemidele lahendusi otsima. Alustasime pikka ja põhjalikku otsingut, et leida asendus senisele koostisainele, mida enam saada ei olnud võimalik. Õige pea viis tee meid kokku ka uue tootedisainer Meelis Mikkeriga, kelle disainitud pakendeid võib leida paljude meie kodudes – näiteks Tartu Mill, Kalev ja Pai smuuti. Kui idee Nurme näosarja tootepakenditest oli Maritil juba olemas, siis Meelis tegeles nn peenviimistlusega. Soovime, et meie tootepakend oleks poeriiulil silmatorkav, kauni ja luksusliku välimusega. Samal ajal peab see kaitsma toodet ning mahutama kogu nõutava tooteinfo (sealhulgas 7 erinevat tõlget). Saame öelda, et tänaseks on tootepakendid ja kujundused valminud, kuid kuna mahtude suurenemise tõttu kolib Nurme tootmine üha enam üle masinatele, siis vaja veel teha viimased seadistused ja katsetada, et kõik kleepsud ning info oleksid õigesti paigas. 

Oma headele klientidele, kes Nurme näosarja ootavad, soovime veel veidi varuda kannatust. “Me töötame selle nimel iga päev ning lubame, et see saab olema vaimustav” lubab Marit. Hetkel ei julge me välja hõigata uut kuupäeva, millal meie näosari e-poodi jõuab, kuid soovitame Sul liituda meie uudiskirjaga, sest just siis kuuled selle saabumisest esimesena ning võibolla jõuad mõned tooted ka jõuluvana kingikotti pista 😉

P.S. Saame rõõmuga teada, et tänaseks on Nurme neroli näosari saadaval ning klientide südamed võitnud! Tutvu toodetega lähemalt SIIN.

Nurme näohooldussari

Pin It on Pinterest