Kasvatame üheskoos Eesti metsa!

metsapositiivsus

Nagu te kõik juba teate, siis Nurme üks põhiväärtusi on alati olnud loodussõbralikkus ja tänasest oleme sellega veel ühe sammu edasi astunud! Meil on hea meel teada anda koostööst Eesti idufirmaga Makeitneutral, kes aitab meil kõigil muutuda süsinikuneutraalsemaks ja kliimasõbralikumaks. Ühekoos neutraliseerime nii üksikisikute kui ka kogu ühiskonna tekkivat CO2 jalajälge!

nurme make it neutralNüüdsest pakume sulle võimalust muuta oma Nurme tellimus imelihtsalt süsinikuneutraalseks – tee ostu sooritades linnuke Makeitneutral kasti ja Sinu tellimusele lisandub 1.50€. Selle eest istutad ühe puu Eesti metsa lisaks

Makeitneutral teeb sinu eest kogu raske töö ära – istutab puu, hoiab sind kursis istutamise protsessiga ja hoolitseb selle eest, et puu kasvaks tugevaks. Kõik istutatud puud kantakse metsadigitaliseerimise platvormile ja nad saavad oma unikaalse jälje ning sina saad koordinaadid sellele puule, mille aitasid istutada! 

make it neutralLoodetavasti oleme tänaseks kõik endale teadvustanud, et metsad on meie planeedi kopsud, milleta ei tule inimkond kuidagi toime. Puud aitavad puhastada hingatavat õhku neelates atmosfäärist kahjulikku süsiniku, lisaks aitavad nad filtreerida joogivett ning pakuvad elupaika üle 80% maismaa elusorganismidele. Just sellepärast on oluline nendega võimalikult säästlikult ümber käia, ent praeguseks on 46% maailma metsadest kahjuks juba hävinud. Euroopa Liit on näiteks enda eesmärgiks võtnud 2030. aastaks istutada 3 miljardit uut puud ning ka Makeitneutral tahab sellele missioonile kaasa aidata. Nende üks pikaajalisem eesmärk on istutada planeedile miljard puud ning kaitsta olemasolevaid metsi, mis on koduks miljonitele lindudele ja loomadele. 

 

Vahva idee: Korraldage perega iga-aastane matk Eesti loodusesse, et enda istutatud puul külas käia! Tehke puuga perepilt ja vaadake, kui jõudsalt ta aastast aastasse ikka pikemaks ja tugevamaks sirgub.

Alustame koos muutustega. Vali jätkusuutlik eluviis ja aita planeeti, muuda oma Nurme tellimus süsinikuneutraalseks ja istuta Makeitneutrali abiga Eesti metsa puid juurde.

Rohkem saad lugeda Makeitneutrali kodulehelt.

make it neutral

Pin It on Pinterest

×