Jälle see tüütu kõõm ning kuiv ja sügelev peanahk!

Nurme rosmariini šampoon

Kõõm ning ketendav peanahk võivad olla väga tülikad ning tekitada paljudele meist suurt ebamugavustunnet. Sageli soodustavad kõõma teket stress, haigestumine, immuunsuse langus ja aastaaegade vaheldumine, lisaks veel mitmed teised tegurid. Siiski on võimalik kõõma ning peanaha ketendust edukalt kontrolli all hoida – kergematel juhtudel piisab vaid regulaarsest pea pesemisest šampooniga, mis rahustaks ja toniseeriks peanahka.

Nurme rosmariini šampoon

 

Rosmariin sisaldab põletikuvastaseid ja antibakteriaalsed komponente. See mõjub värskendavalt ja energiat andvalt ning seda on palju kasutatud rahvameditsiinis näiteks söögiisu tõstjana, vereringe ergutajana, keskendumis-ja õppimisvõime parandajana, stressi vähendajana, immuunsüsteemi parandajana ning erinevate nahavaevuste leevendajana.

Nurme rosmariini šampoon

 

Juuksehoolduses hinnatakse rosmariini just toniseerivate omaduste poolest. Rosmariin ergutab vereringet ning mõjub seega väga hästi juuksekasvule. Kuid muuhulgas pakub see leevendust ka peanaha probleemidele nagu näiteks kõõm, peanaha kuivus ning sügelemine. Rosmariinitaim on antibakteriaalsete omadustega ning puhastab edukalt peanahka, muutes juuksed tugevaks ja terveks.

 

Nurme rosmariini šampoon

Just seetõttu oleme rosmariini lisanud ka oma šampoonidesse ja palsamitesse. Nurme rosmariini šampoon ja palsam sisaldavad vaid taimseid koostisosasid, Pro Vitamin B5, rosmariini eeterlikku õli ning kummeli- ja granaatõuna ekstrakti. Need üheskoos pakuvad leevendust kuiva peanaha ja kõõma probleemile ning rahustavad ja toniseerivad peanahka.

🌿 0% parabeene

🌿 0% silikoone

🌿 0% sünteetilisi värvi ja lõhnaaineid

Nurme šampoonid on pakendatud mitmesse eri suuruses pudelisse. Minipudelit on hea ja mugav kaasa võtta reisidele ja väljasõitudele. See sobib ka käsipagasisse ega võta palju ruumi. Standardmõõdus (250ml) pudel on kena ja mugav vannitoa riiulile asetada. Suur täitepakend on aga soodsama hinnaga, sisaldab rohkem toodet ning vähem pakendit. Sellega on mugav juba olemasolevat plastikpudelit aina uuesti täita 🙂

Leia Nurme šampoonid ja palsamid meie e-poest WWW.NURME.EU 🌿

×