Tahke šampoon tasub proovimist!

tahke šampoon

Oled harjunud oma vannitoas plastmassist šampooni- ja palsamipudelit nägema ning seebitüki taolise šampooni kasutamine tundub esialgu veidi kummaline? Täiesti arusaadav! Iga uus asi vajab veidi harjumist. Oleme Nurme-peres muutunud tõelisteks tahke šampooni fännideks ja soovitame ka sinul seda uudset juuksepesuviisi proovida. Tahke šampoon on tegelikult juuksehoolduse maailmas tõusev trend. See muudab juuksed imeliselt siidiseks ning teeb head meid ümbritsevale keskkonnale. Lisaks on see toode ülimugav inimesele, kes palju reisib.

Kõige alus on puhas loodus

Tahke šampoonNurme tahke šampoon on valmistatud ilma sünteetiliste koostisaineteta ning ükski neist ei kahjusta juukseid ega keskkonda. Šampoonid koosnevad vaid taimsetest koostisosadest ja sobivad ka veganile. Iseenesest on tegemist külmpressitud seebiga, kuid selle sisse on valitud juustele sobivad õlid, võided ja eeterlikud õlid. Nii nagu seebilgi, on tahke šampooni Ph ca 7-9, aga selle pärast ei pea muretsema. Aluseline Ph tagab, et šampoon ei vaja säilitusainet ja peanaha Ph-d tasakaalustatakse tegelikult juuksepalsamiga. Lisaks on tegemist maha pestava tootega ja pesemise ajal ei suuda tahke šampoon peanaha PH-d nii palju mõjutada, et see probleeme tekitaks.

 

Tahke šampoonTahke šampoon on paberist pakendis ja see on lihtsalt ümbertöödeldav. Pildil on 12 šampooni pakendid – kõik need kokku teevad vaid 1,6 cm paksuse pataka. See on kogus, mis kulub eriti usina kasutuse korral terve aasta jooksul. Kujuta nüüd võrdluseks ette seda plastiku kogust, mis tuleb 1 aasta jooksul kaasa pudelisse villitud vedela šampooniga. Meie usume iga väike tegu, mis teeb loodusele head, on tähtis ja mängib rolli.

Reisil asendamatu

Kas oled kokku puutunud vedelike ja tüütu sekeldamisega, kui käsipagasiga reisid? Kuidas oma hügieenivahendid kaasa pakkida? Kas kõik pudelikesed on õige suurusega? Võib-olla on sinulgi juhtunud, et lennujaama turvakontrollis pead mõne potsikuga hüvasti jätma. Tahke šampoon on kui võluvahend, mis selle mure ära lahendab. Nagu toote nimigi ütleb – tegu ei ole vedelikuga. Tahke toote transpordile piiranguid ei ole ning lisaks võtab see pagasis väga vähe ruumi. Hea on teada, et tegelikult võib tahke šampooniga ka edukalt kogu keha ning isegi pesu pesta.

Kuidas seda uudistoodet kasutada?

Tahke seebitaolise šampooni kasutamine võib tõesti tunduda esialgu veidi võõras, kuid peale paari kasutuskorda harjud sellega kiiresti. Tähtis on meeles pidada, et just vaht on see, mis juustest mustuse ja viimistlusvahendite jäägid välja peseb. On lausa uskumatu, kui vahule üks seebitaoline šampoon võib minna! Hõõru šampoonitükki juustel, kuni juuksed saavad kenasti vahuseks. Alusta kuklapiirkonnast, jätka pealael ja kõige lõpuks hõõru juuste otstele. Kui algul tundub, et vaht ei taha kuidagi tekkida, siis lisa vett ja hõõru veel. Võid üllatuda, milline luksuslik ja rikkalik vaht su kiharatel vallatleb! Seejärel masseeri peanahka ja loputa põhjalikult voolava vee all šampoon välja.Nurme tahke šampoon

Tahke šampooniga alustades võid pesta pead kaks korda järjest, et juuksed saaksid krudisevalt puhtaks. Kinnitame – see ei riku juukseid! Vahu tekkimisel mängib rolli ka see, kas su juuksed värvitud ja keemiliselt lokitatud või naturaalsed ja töötlemata. Reeglina harjuvad juuksed tahke šampooniga 2-3 pesukorra jooksul. Ära anna kohe alla! Asi on seda väärt! Soovi korral kasuta ka mõnda juuksepalsamit Nurme valikust.

Tahkeid šampoone leiad Nurme valikust 5:

  1. sidrunheina
  2. kanepi
  3. jojoba
  4. teepuu
  5. avokaadi

Milline neist võiks Sinule kõige paremini sobida? Seda saad lähemalt lugeda SIIT!

 

 

Pin It on Pinterest