NURME JUUKSEHOOLDUSNÄDALAD

 

Maikuus keskendume Sinu kaunitele juustele ning kõigele heale, mida saad neile pakkuda Nurme šampoonide, palsamite ning juukseõlidega. 

Nurmele omaselt, saab kõik see hea alguse loodusest, taimsetest koostisosadest ning lummavatest eeterlikest õlidest, mis pakuvad Sinu juustele kogu vajalikku hoolitsust. 

Miks me armastame Nurme šampoone ja palsameid? Loe lähemalt meie blogist ning leia sealt ka SOODUSKOOD, millega saad kõik meie juuksehooldustooted osta -20% soodsamalt

 

NURME

Tõeliselt looduslik ja orgaaniline kehahooldus, mis paneb sind tundma suurepäraselt. Valitud taimsed koostisained on hellad sinu nahale ja juustele unustamata looduse väärtust ja elukeskkonna haavatavust. Nurme missiooniks on luua 100% looduslikke ja orgaanilisi tooteid juustest varbaotsteni, beebidest meesteni. Nurme usub, et tõeliselt hea kehahooldus peitub looduse tingimusteta armastuses inimese vastu. Seepärast on Nurme toodetesse valitud lilled, taimed ja viljad, mis pakuvad kõike mida su keha vajab ja ei midagi üleliigset.

Taimelõhnade lummav maailm on Nurme tunnuseks. Iga pudel ja purgike sisaldab lisaks looduses kasvanud taimedele ja viljadele hoolikalt valitud eeterlike õlisid, mis viivad sind unustamatusse aroomteraapia maailma.

Where would you like to order your products?